“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

היתרונות בין רכישת קלנועית לבין רכב

אתה ניצב בפני דילמה – היכן להשקיע את כספי ובמה? האם עדיף ללכת לסוכנות רכב (או לחילופין לחפש אחר רכב יד שנייה) ולרכוש רכב במלוא מובן המילה או שמא להסתפק דווקא בקולנועית שמסוגלת לעשות את העבודה לא פחות? כל התשובות לפנייך. ספויילר – אנו נוטים לטובת הקלנועית.

 

קולנועית או רכב?

כן, אין ספק שאנו הפכנו אל "אנשי נוחות". כבר שכחנו כצד להסתדר ללא רכב שלוקח אותנו מנקודה א' אל נקודה ב' ובחזרה. עם זאת, אין בזה שום דבר רע! להפך. בדיוק לשם כך אנו רושמים את המאמר הנ"ל, לעזור לך בבחירה מה לרכוש.

הוצאות – אין ספק שזהו המדד הראשון בכל הנוגע לבחירת קולנועית לבין רכב. ההוצאות על קולנועית נמוכות באופן משמעותי, דבר שיכול להתאים לכיסם של רוכשים רבים בכל הנוגע להחלטה מה עדיף לרכוש. מעבר לעובדה שרכישה זו מקנה לרוכשי הקולנועית, קולנועית חדשה לעומת מקרים רבים אחרים שבסכומי כסף גבוהים יותר  עדיין יהיה קשה לאדם לרכוש רכב חדש לגמרי מהסוכנות.

גיל – כן, זהו אחד הפרמטרים המרכזיים שמהווים יתרון משמעותי בבחירה בין קולנועית לבין רכבים.
 כאשר אדם מגיע לגיל מסוים, נשללת ממנו האפשרות לנהוג בכלי רכב רגיל אותו כולנו מכירים בשל היכולות הבריאותיות שלו שבאופן טבעי, עם הזמן, פוחתות. בדיוק כאן נכנסת האפשרות של קולנועית המאפשרת לאדם להמשיך להיות נייד, להגיע ממקום למקום ולא להיות תלוי בתחבורה ציבורית או קרובי משפחה.

נוחות – זהו שם המשחק: הרבה אנשים לא נוטים להתייחס לכך אבל למעשה קולנועית יכולה להתאים גם לאנשים יותר צעירים וכיצד? ובכן, אנו נתקלים לא פעם ולא פעמיים באנשים צעירים הסובלים ממוגבלויות או לחילופין אנשים המטפלים בקרוביהם המבוגרים וזקוקים לקחת אותם לסידורים. אין ספק שהגעה לתחבורה ציבורית יכולה להיות לא פשוטה במקרה הנ"ל ויכולה לעלות הרבה כסף (כאשר מדובר על מוניות "ספיישל"). הקולנועית פותרת בדיוק את הסוגיה הזו, ניתן להחנות אותה קרוב מאוד אפילו בפתחו של הבית או הדירה), להתניע ולהגיע ממקום למקום במהירות ובקלות. יתרון נוסף בא לידי ביטוי בחברות המשווקות קולנועיות שגדלו בשנים האחרונות באופן משמעותי, דבר המאפשר לרוכשים ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד. מעוניינים במידע נוסף על קלנועיות היכנסו עכשיו לכאן