“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

כך תשמרו על עצמכם ועל הקלנועית – הכל על אביזרים לקלנועית

רבים היום אלו בגיל הזהב שעושים שימוש קבוע בקלנועית. מה שפעם היה יכול להיות רק חלום או פנטזיה לעתיד, הפך כיום למציאות של רבים הזוכים בעצמאות והתניידות קלה ואיכותית. מעבר לשירות הנפלא של הקלנועית, ישנו עולם של אביזרים מיוחדים לקלנועיות. מדובר על אביזרים משלימים, שמשדרגים ומשפרים את חויית השימוש בה. השקעתם בקלנועית, לא תשקיעו גם בקצת אביזרים? לפניכם ארבע אביזרים מובילים: שניים מהם לטובת השמירה על הקלנועית, ושניים מהם לטובת הביטחון שלכם.

 

שומרים על הקלנועית:

 

שרשרת לקלנועית:

בעוד את כלי הרכב הפרטיים נועלים במפתח ומנגנון נעילה מתקדם, הקלנועית נותרת חשופה. ישנם אלו המאחסנים את הקלנועית בתוך חלל ביתם, כך שברוב הזמן היא מוגנת ושמורה. אך מה קורה בעת שאתם יורדים לסידורים מחוץ לבית ומשאירים אותה לבדה? במקום להסתכן ולתת אמון עיוור, תוכלו פשוט להנות משפע של אביזרים מיוחדים לקלנועיות. עם שרשרת לקלנועית אתם מבטיחים לעצמכם שהיא תחכה לכם בכל מחיר.

ארגז כלים:

אתם רוצים לאחסן את החפצים שלכם תוך הידיעה כי הם שמורים ומוגנים? בעוד הרכבים הפרטיים נהנים מאטימות מוחלטת הודות לדלתות וחלונות, הקלנועית דווקא מתאפיינת בפתחים רבים המעניקים לכם משב רוח מערנן ונסיעה נעימה. יחד עם זאת, חשוב שיהיה ארגז גדול, חזק ונוח, שבו תוכלו לאחסן את מיטב החפצים האישיים שלכם. במקום לרדת עם תיק מלא בחפצים בכל גיחה שלכם, תוכלו לאחסן את הפריטים החשובים שלכם בארגז, הננעל במנגנון חכם ובטוח.

שומרים על עצמכם:

 

צופר לקלנועית:

אתם סומכים על עצמכם ויודעים שבתור נהגים, תעשו כל שתוכלו על מנת לשמור על חוקי התנועה. יחד עם זאת, אינכם יכולים לשלוט בהולכי הרגל. חשוב מאד שתתקינו צופר לקלנועית וכך תוכלו למזער תאונות מיותרות. תפקיד הצופר הוא לאפשר לכם לאותת על מצוקה רגעית, ולהתריע מפני סכנה בפני העוברים והשבים. ללא צופר, הרי שלא תוכלו להתריע על שום אירוע. עם השקעה קטנה שכזו בדמות צופר בקלנועית, אתם דואגים לשלום הנוכחים בדרכים, אך מעל לכל לעצמכם. גם אם לא תשתמשו בצופר לעולם, הרי שהוא מעניק תחושת ביטחון ושקט נפשי עצם היותו נוכח.

 

מראה גדולה לאמצע:

לעתים ניתן לחשוב כי מאחר והקלנועית נוסעת במהירות נמוכה, הרי שאפשר לעגל פינות מסוימות. חשוב לציין שאין כך הדבר, ועל הנהגים בקלנועית לנקוט באמצעי ביטחון רבים – גם באופן בו הם נוהגים וגם בשילוב אביזרים מיוחדים לקלנועיות. אחד האביזרים החשובים ביותר בעת שמדובר על הביטחון שלכם, הוא שילוב של מראות. תוכלו לשלב באמצע הקלנועית מראה גדולה, שתשקף לכם בבהירות את הדרך. כך, אתם משדרגים את הנסיעה שלכם ואת תחושת הביטחון, ולא משאירים מקום לספק. הבטיחות שלכם ניצבת מעל לכל, ועל כן חשוב לנקוט בכל האמצעים הנדרשים. נסיעה טובה!

לקריאה מורחבת על אביזרים לקלנועית לחץ כאן!