“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

שירותי אחריות לקלנועית שלך

יש ברשותך קלנועית? עומד לרכוש אחת ורוצה לדעת מה בנוגע לבטיחות? ובכן, אין ספק שהדבר יכול להיות מעט מבלבל ומדוע? מצד אחד – קלנועית לא דורשת מאיתנו להתקשר לחברת ביטוח ולהוציא אלפי שקלים בחודש עבור ביטוח שהרי מדובר על דבר נהדר שלמעשה מהווה, פעמים קרובות, שיקול מרכזי האם לרכוש כלי רכב או קלנועית (לעיון בנושא הזה בדיוק, הקלק על הקישור הבא: היתרונות בין רכישת קלנועית לבין רכב) עם זאת, עולה שאלה מסקרנת ונכונה: איך ניתן להבטיח את תקינות הקלנועית? את הנושא הזה בדיוק נבדוק כעת.

 

אחריות ותיקוני קלנועיות:

ישנם מספר מהלכים שמומלץ מאוד לעשות לפני שרוכשים קלנועית. ראשית כל, חשוב לברר אודות החברה ממנה רוכשים את הקלנועית ומדוע? ובכן, חשוב לוודא שמדובר על חברה מקצועית, אמינה, כזו שנמצאת בתחום שנים רבות ומייבאת קלנועיות איכותיות. מעבר לכך, חשוב לברר שמקבלים אחריות על הקלנועית שקונים ולאורך זמן.

במידה וכבר הקלנועית נרכשה הרי שניתו ואף מומלץ להשתמש באפשרות של ביטוח תקינות עבור קלנועיות. מדובר, יחסית, על שירות חדש שמוצע לבעלי הקלנועיות למיניהם. בדרך כלל השירות הנ"ל מציע את המגוון הבא: בדיקות חינמיות לקלנועיות, מילוי מים מזוקקים לצד בדיקות למצבר,
בדיקות תקופתיות שכוללות, לדוגמא, בדיקות בלמים וכמובן שתיקון תקלות בעת הצורך.
מדובר על אפשרות נהדרת עבור אלו שעד עתה תהו לעצמם כיצד ניתן לטפל בתקלות הללו באופן כולל ולא פר תקלה. אודות האפשרות של אחריות המוצר, ניתן להיכנס לקישור: קלנועיות איכותיות –אחריות למוצר.

 

מה חשוב לזכור בכל הנוגע לרכישת קלנועית?

מאוד חשוב לזכור שקיים הבדל מהותי, בכל הנוגע לחוקים וכללים, בין נהיגה על קלנועית לבין נהיגה על כלי רכב רגיל החל מהגיל בו מותר לנהוג על הקלנועית (גיל 16) ועד חוקי התעבורה השונים שחלים וכן, אלו שאינם חלים כלל על נהיגה על קלנועיות, לדוגמא: לקלנועית אסור לנסוע בדרכים בין עירוניות, אסור לעבור מהירות של 12 קמ"ש והילך ועוד.
אם הינך מתלבט בנוגע לרכישת הכלי הממונע, הקישור הבא יהיה מועיל עבורך: קלנועית המלצות – למה כדאי ואיך בוחרים