“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קטלוג קלנועיות יחיד 2021


מידע נוסף על קלנועיות יחיד

קלנועית יחיד היא דרך מצוינת ליהנות מדרך נעימה וחוויתית לאזורים קרובים או ערים מקבילות. בדור נפלא שכזה שהעולם מתקדם משתפר עם טכנולוגיה חדישה וסביבה אחרת נחמד להסתובב ולגלות דברים חדשים בסביבה החיצונית גם בגיל השלישי ולנסוע בכיף על קלנועית יחיד אשר מספקת נוחות מירבית, חיסכון מירבי בזמן ובכסף וכמובן מעניקה לכם את היכולת ליהנות ממספר דברים באותו היום אם אתם מעוניינים לנצל כמה שיותר את הזמן לטובתכם ולא לבזבז אותו על הליכה מרובה, חיפוש מתיש של חניות , או המתנה מרובה לתחבורה ציבורית. קלנועית יחיד יכולה להוות קפיצה למסלול חדש ומהנה יותר . ניתן גם למצוא קלנועית סגורה להרגשה מיטבית יותר בתנאי מזג אוויר מורכבים יותר כמו גשם או שמש יוקדת.

מה מומלץ לבדוק לפני רכישה?

בעודך  מעוניין  לרכוש קלנועית יחיד מומלץ לבדוק עד כמה קמ"ש ניתן לנסוע עמה כי יש קלנועיות אשר מתאימות לנסיעות ארוכות יותר אפילו ניתן לעבור איתן ברוב המקרים לערים אחרות והן מגיעות גם ל 40 קמ"ש במצב כזה בדרך כלל זה טעינה של הסוללה הוא ארוך יותר לערך כ14 שעות אבל מספקות זמן ארוך של נסיעה.למי שמחפש קלנועית יחיד המותאמת לסביבה הקרובה או קלנועית אשר יותר מתאימה לנסיעה בעיר יכול למצוא גם קלנועיות עד 20 קמ"ש וכמובן שזמן הטענת הסוללה מינורי יותר באופן טבעי. מומלץ בנוסף לגשת למקום הרכישה  כדי לבדוק עד כמה הקלנועית מתאימה עבורך מבחינת נוחות ועיצוב מוצר, כי לכל אחד יש את הטעם האישי שלו. תבדוק המלצות לגבי החברה ממנה אתה מתכוונן לרכוש קלנועית יחיד כגון: מה הרזומה שלהם? כמה זמן יש להם ניסיון עם קלנועיות ? האם יש להם המלצות? ומה הם הסייגים לגבי אחריות מוצר.

קלנועית יחיד שלא תופסת מקום

ניתן גם למצוא ברחבי הרשת קלנועית מיני מתקפלת ובכך גם לחסוך מקום של אחסון ולהניח אותה במחסן או בכל אזור אחר ברחבי הדירה, מרפסת וכיוצ"ב.היום רוב האוכלוסייה צעירה או  בוגרת מחפשת תנאי נוחות ואופציות לרכישת מוצרים שלא תופסים מקום רב ובכך ליהנות משטח רחב יותר ונעים לעין במתחם שלהם. לכן למי שהנושא של אחסון חשוב ביותר שיבדוק לגבי קלנועית יחיד אשר ניתנת לקיפול. 

קלנועית יחיד שמעניקה שקט לאורך שנים

ניתן למצוא סוגים שונים של קלנועית יחיד ואפשר גם למצוא קלנועית יד שניה. יחד עם זאת מומלץ לדעת כמה זמן היא כבר הייתה בשימוש וחשוב להבין שהערך של קלנועיות בדרך כלל יורד כאשר היה להם שימוש ארוך כמעט כמו בכל מוצר כזה או אחר. אך למי שמחפש פתרון מיידי בתקציב נמוך יותר לגבי  קלנועית מיד שניה זה  בהחלט יכולה להתאים לו. אם הנך מחפש איכות ללא פשרות עם מנגנון מכני חזק במיוחד שיוכל לשרת אותך ניתן להשיג גם  קלנועית חדשה ויציבה במיוחד שניתן לנוע איתה בדרך כלל לאורך שנים רבות. כמובן שגם תנאי תחזוקה חשובים לשמירה על איכות קלנועית ובחברות רבות ניתן לקבל ייעוץ נרחב על הנושא כולל חוברת הפעלת מוצר איך מומלץ להתנייד  עם קלנועית יחיד ולשמר אותה. אם חשוב לכם לאבזר את הקלנועית שלכם בדברים מיוחדים כגון סלסלת אחסון וכדומה מומלץ לבדוק עם החברה לגבי אביזרים לקלנועית.

איך להיזהר בדרך ולשמור על כללי הגנה?

הגעת עד לכאן והחלטת שאתה מעוניין לרכוש קלנועית יחיד ? חשוב מאוד להיות עירני, להקפיד על כללי הבטיחות בדרכים, לנסוע בזהירות ולהיות עירני לסמלים שמסביבך.  מומלץ להקפיד על זהירות ונסיעה בטוחה. אז מעבר לאיכות מוצר שתהיה מעולה חשוב גם לבדוק עם החברה עמה אתם מעוניינים לבצע עסקה בעבור קלנועית יחיד, האם יש להם ליווי אישי  או ייעוץ דרך הטלפון או באתר. האם הם מעניקים עלון עם פירוט נרחב לגבי כללי  זהירות בדרכים וכדומה. אמנם קלנועית חשמלית היא בהחלט שיפור ברמת החיים של אוכלוסיה רבה בגיל ה3 אך אין זה אומר שלא נדרש להקפיד על כללים חשובים בנסיעה כי זה עדיין מין סוג של כלי רכב לכל דבר. תאמץ לעצמך את המשפט " להיות אמיץ  זה גם להימנע מסכנות" ויש גם משפט שאתה אולי מכיר "אם אין אני לי מי לי" אז תיקח על עצמך אחריות ובנוסף  תבדוק  את הנושא לעומק.