“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

אביזרים לקלנועית – שדרוג מוצלח או הוצאה מיותרת?

כשנהגתם ברכב פרטי, השקעתם בו אלפי שקלים בשנה בכדי למנף את החוויה שלכם מהנסיעה. כעת, כשאתם עושים את המעבר אל הקלנועית, תוכלו להשקיע גם בה עם עשרות אביזרים שונים. למרות שישנם אלו הסבורים כי מדובר על הוצאה מיותרת, דעו כי מדובר על הוצאה שבסופו של דבר משרתת אתכם.

אביזרים בידוריים לצד אביזרים בטיחותיים – מה חשוב לדעת?

בכדי להבין האם רכישת האביזרים לקלנועית הם שדרוג טוב או הוצאה כספית שאינה הכרחית, חשוב לתחום בין שני סוג אביזרים:

  • אביזרים "בידוריים"

  • אביזרים בטיחותיים

האביזרים הבידוריים יותר הם אביזרים שמשפרים את חווית הנסיעה שלכם וכאלו שעונים על צורך פונקציונאלי. מנגד, האביזרים הביטחותיים הם האביזרים המוגדרים כחובה בקלנועית שלכם, זאת מאחר והם הופכים כל נסיעה לבטוחה יותר – לכם ולכל העוברים בדרך. חשוב להבין כי ההשקעה בשני סוג האביזרים חיונית, אך במידה ואתם מוגבלים בתקציב, יהיה כדאי להשקיע תחילה באביזרים התורמים לחווית נסיעה בטוחה יותר.

רכישת אביזרים לקלנועית מעלה את ערכה

אנשים שעבורם הקלנועית היא "כלי הרכב" המרכזי, משקיעים בה ממש כאילו והיא הרכב הפרטי שהיה להם בעבר. מאחר ומדובר על כלי שבאמצעותו ניתן להתנייד רק במרחב העירוני, לעתים ישנה נטייה למעטים להשקיע בקלנועית פחות. עם זאת, עליכם לזכור כי הקלנועית מניידת אתכם אל קופת החולים, מרכזי הקניות ואל החברים הטובים שלכם.

כשאתם משקיעים עם אביזרים לקלנועית, אתם מעלים את ערכה! סביר מאד להניח כי תרצו לשדרג את הדגם שברשותכם במוקדם או במאוחר. כל עוד תציעו למכירה את הקלנועית שלכם עם אביזרים, הרי שתוכלו לדרוש בעבורה יותר כסף וכך לשלם פחות על הדגם החדש שלכם.

אילו אביזרים מומלצים לרכישה עבור הקלנועית?

קלנועיות נמכרות עם אביזרים בסיסיים ביותר. עם זאת, כדאי מאד לשדרג אותה עם האביזרים הבאים:

  • צופר

  • מראת אמצע

אלו האביזרים התורמים לחווית נסיעה בטוחה יותר. מדובר על השקעה מזערית בהשוואה לתמורה שאתם מקבלים, כך שכדאי כבר במעמד רכישת הקלנועית לרכוש את האביזרים.

חווית הנסיעה שלכם משתדרגת

אביזרים נוספים שתוכלו לרכוש שהם אלו הנחשבים "בידוריים", כוללים:

  • מטען למכשיר הסלולארי שלכם

  • ארגז כלים לאחסון קניות וחפצים אישיים

  • סוכך גשם

באמצעות אביזרים אלו, אתם עתידים ליהנות מחווית נסיעה טובה וידידותית יותר. כך לדוגמא, ארגז הכלים אמנם אינו מגיע מותקן עם הקלנועית, אך הוא עתיד לשרת אתכם רבות. בתוך ארגז זה תוכלו לאחסן חפצים אישיים, מסמכים חשובים, קניות שרכשתם בסופר וכן הלאה.