“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

אחסון הקלנועית בבית מסתמן כרעיון נפלא

לפני שאתם רוכשים את הקלנועית השאלות שמעסיקות אתכם הן בעיקר השאלות על דגם הקלנועית, גודל הקלנועית והתקציב העומד לרשותכם. מה קורה אחרי שאתם רוכשים אותה? עולה שאלה אחת חשובה: היכן כדאי לאחסן אותה בזמן שאתם לא עושים בה שימוש?

 

קיץ, חורף, סתיו, אביב – הקלנועית מוגנת

בשונה מכלי רכב פרטיים, הקלנועית הינה כלי חשוף שכדאי שיגיע בכמה שפחות מגע ממושך עם קרני השמש היוקדות או מי הגשמים. בעת שאתם מאחסנים את הקלנועית במקום חיצוני כמו המרפסת או מחוץ לדלת הבית הפרטי שלכם, הרי שהקלנועית חשופה לכמויות גדולות של אבק ולמי גשמים שבעת שאין לכם סוכך גשם על הקלנועית, הם יכולים להציף את הקלנועית שלכם. אכן, הקלנועית אומנם משרתת אתכם במרחב הציבורי ללא כל בעיה גם בעת שהיא נחשפת אל אותם מפגעים כביכול, אך על כל פנים כדאי לאחסן אותה בחלל פנימי ולא חיצוני.

 

מפחיתים את סיכויי הגניבה

מעשי גניבה אינם מעשים שניתן למזער עד לרמה אפסית, אך בעת שאתם מאחסנים קלנועית שרכשתם בתוך הבית שלכם, סיכויי הגניבה פוחתים משמעותית. המצב כיום הוא שהמון אנשים משאירים את הקלנועית שלהם מחוץ לדלת הבית הפרטי, במחסן משותף לדיירי הבניין או ברחבת הלובי בבניין המשותף. האמון שאתם נותנים באנשים אחרים הוא נהדר, אך לאחר שהשקעתם את מיטב כספכם ברכישת כלי שאמור לשפר את איכות החיים שלכם, הרי שכדאי לאחסן אותו במקום סטיירלי יותר שימזער את סיכויי הגניבה.

 

הקלנועית משרתת אתכם כבר בתוך הבית

מעבר לכך, בעת שאתם מאחסנים את הקלנועית שלכם בתוך הבית, אתם לא צריכים לסבול אף לא לרגע אחד. אנשים המסתייעים בקלנועית הם לרוב בני הגיל השלישי שמתקשים להתנייד לבדם. בעת שהקלנועית ממתינה לכם בלובי הבניין או במחסן חיצוני, הרי שעליכם לעשות דרך, גם אם קצרה, לבדכם ולא באמצעות הקלנועית. מנגד, במקרים בהם החלטתם לאחסן את הקלנועית בתוך הבית, אתם יכולים לצאת איתה מהבית ולא לצאת אליה מהבית. מדובר אומנם על כמה צעדים בודדים, אך לעתים מדובר על צעדים קריטיים המשפרים את טיב החוויה שלכם מהשימוש בה.

 

אינכם תלויים באלמנטים חיצוניים

וחשוב לזכור דבר נוסף: בעת שאתם מאחסנים את הקלנועית שלכם במקום חיצוני לבית כמו מחסן או אפילו אם אתם קושרים אותה ברחבת הלובי בבניין בו אתם גרים, הרי שאתם תלויים דרך קבע במפתח למנעול או מפתח למחסן. לא אחת קורה כי צרור המפתחות נאבד, כך שבמידה ואכן תאבדו את צרור המפתחות, לא תוכלו לשחרר את הקלנועית וכך היא לא תהיה לכם נגישה. מנגד, המפתח לבית שלכם שמור במקום בטוח יותר תוך שיש לכם מפתחות רזרבים. על כן, אחסנה בתוך הבית מסתמנת כיעילה ביותר והבטוחה ביותר – עבורכם ועבור הקלנועית.