“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

איזו קלנועית למכירה היא המתאימה לכם ביותר?

לפני שאתם רוכשים פריט לבוש, אתם מודדים אותנו על מנת להבטיח שרכשתם את הפריט המתאים לכם ביותר. מה קורה בעת שאתם מתעניינים על קלנועית חדשה שתשרת אתכם? גם אז אתם חייבים להבטיח שרכשתם את הקלנועית המתאימה ביותר שתענה על הצורך שלכם בצורה מדויקת. קלנועית למכירה כבר לא מוצעת לכם בדגם אחד ויחיד, אלא שעליכם לבחור מכמה דגמים שונים. לפניכם, סריקה קצרה על סוגי הקלנועיות:

 

הצפי לעתיד הקרוב: אתם גרים לבדכם

כל עוד אתם חיים לבדכם ומנהלים את חייכם בצורה עצמאית, קלנועיות למכירה בגודל קלאסי לנוסע אחד תהיה זו המתאימה לכם. למרות שהמון פעמים מעודדים לרכוש קלנועית זוגית, ההמלצה החמה באמת היא לאתר את הצורך שלכם ולהתאים לצורך זה את הקלנועית. הסיבה? קלנועית זוגית שאין בה באמת שימוש תתפוס לכם מקום בבית, כך שחבל. הקלנועית מאפשרת לכם שלא לאמץ את גופכם, כך שאם אתם סובלים ממגבלה מסוימת, הקלנועית מגשרת על הפערים עבורכם. לאן מתניידים עם הקלנועית? למרכז הקניות, לפגישות עם חברים ואל הפארק השכונתי.

 

אתם נמצאים בזוגיות, חיים עם מטפל או בבית דיור מוגן

קלנועית למכירה נוספת המוצעת לכם הינה הקלנועית הזוגית. שניים זה תמיד ביחד, ושניים חזקים יותר מאחד – גם עם הקלנועית. אלו מכם החיים בזוגיות יציבה ורוצים לשמור על הרומנטיקה, או אלו מכם החיים ללא זוגיות אך עם מטפל צמוד – מומלץ לכם מאד לרכוש את הקלנועית הזוגית. בעת שאתם חיים בזוג ורוכשים קלנועית יחיד, אתם למעשה מגבילים את עצמכם בכך שאינכם יכולים לצאת לטיולים וסידורים בזוג. מנגד, הקלנועית הזוגית פותחת בפניכם את האפשרות להחליט, כאשר הבחירה היא תמיד בידיים שלכם.

 

אתם לגמרי עצמאיים ומשלבים גם נסיעה ברכב הפרטי

שימו לב, כי אלו מכם הממשיכים להתנייד באמצעות הרכב הפרטי צריכים פתרון מתקדם יותר. כידוע, מרבית הקלנועיות אינן מתקפלות והן מבוססות על צורה קבועה. זו הסיבה שחשוב מאד להבטיח שיש די מקום לאחסון הקלנועית בתוך הבית או במחסן הפרטי שלכם. יחד עם זאת, אם אתם מתניידים ברכב ובקלנועית, חשוב שתהיה לכם דרך לאחסן את הקלנועית ברכב. במקרים שכאלו, רכישת קלנועית מתקפלת הינה הפתרון המושלם עבורכם! הקלנועית המתקפלת מבוססת על מנגנון פשוט משתוכלו לדמיין: קלנועית המתקפלת בלחיצת כפתור בלבד! אינכם צריכים להפעיל כוח פיסי או לקפל אותה בעצמכם – היא עושה זאת עבורכם! כך, תוכלו לאחסן אותה בתא המטען של הרכב ולצאת אל נסיעה בטוחה ונוחה.

 

קלנועית חדשה או יד שניה – מהי העסקה המשתלמת ביותר?

קלנועית למכירה מוצעת לכם גם כדגם חדש וגם כדגם יד שניה. באיזה דגם עליכם לבחור? הבחירה היא שלכם, כאשר עליכם לבסס אותה על פי כמה פרמטרים. ראשית, חשוב לדעת שהאפקט המתקבל בסופו של דבר הוא אותו האפקט – כלי המנייד אתכם ממקום אל מקום בביטחה. יחד עם זאת, מה שכן חשוב לדעת הוא שקלנועית חדשה מגיעה עם תעודת אחריות, כאשר קלנועית יד שניה לא תמיד נשארת עם אחריות. היתרון המשמעותי של קלנועית יד שניה הוא כמובן המחיר האטרקטיבי, בעוד על הקלנועית החדשה תצטרכו לשלם מחיר מלא.