“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

איזו קלנועית מתאימה לניוד ברכב?

אולי היו ימים בהם המחשבה על הקלנועית הייתה מחשבה דמיונית ועתידנית, אך כיום עושים בה שימוש אנשים רבים הזקוקים לסיוע איכותי בהתניידות. כמו בכל ענף, גם ענף הקלנועיות מתקדם ומציע אינספור חידושים לקהל המשתמשים. תחילה הייתה זו הקלנועית הזוגית שיצרה מהפכה והפכה את הזוגות לבלתי נפרדים, ואילו כעת זו הקלנועית המתקפלת שהופכת את ההתניידות לקלה עוד יותר!

 

הכירו, הקלנועית המתקפלת:

 

אז מה מיוחד כל כך בקלנועית המתקפלת? לבטח אתם כבר מבינים מהשם שלה שהיא אכן מתקפלת, מה שאומר שאתם יכולים להכניס אותה אל הרכב שלכם. ישנם המון אנשים המתניידים גם באמצעות הקלנועית וגם באמצעות הרכב הפרטי, אך עד היום לא היה ניתן לשלב בין שני כלי הרכב מהסיבה שלא היה ניתן להכניס את הקלנועית אל תא המטען. כעת, עם השדרוג החדש המוצע לכם, תוכלו להתנייד בארץ ברכב הפרטי שלכם, כאשר בתא המטען ממתינה לכם הקלנועית.

 

מבקרים את הנכדים כשהקלנועית מאחור:

 

עד היום הנכדים היו מגיעים אליכם מבלי שאתם הייתם מגיעים אליהם? עם קלנועית מתקפלת אתם יכולים להגיע אל הנכדים ולאן שרק תרצו! מנגנון הקיפול של הקלנועית כל כך פשוט וכל כך קל, ובהתאמה מושלמת גם ההתניידות שלכם הופכת קלה יותר. הקלנועית מתקפלת בלחיצת כפתור פשוטה, מבלי שאתם צריכים להפעיל כוח. באופן זה, אתם עולים אל הרכב הפרטי שלכם כשהקלנועית ממתינה לכם מאחור, ועם הגעתכם אל הנכדים אתם מוציאים אותה, פותחים אותה ומתניידים בקלות אליה התרגלתם. איך משיגים אבזור קלנועית מתקפלת? לחץ כאן!

 

נוסעים לסופשבוע? הקלנועית יחד אתכם:

 

אז איך הקלנועית המתקפלת יכולה לשרת אתכם? נסו לדמיין מצב שבו אתם מעוניינים לנסוע לסופשבוע רומנטי. המון פעמים היה מדובר על לוגיסטיקה סבוכה ובמידה רבה על משימה בלתי אפשרית, זאת מאחר ועם הגעתכם לא היה לכם את כלי העזר הכל כך חיוני לכם. כעת, עם הקלנועית המתקפלת הכל הופך פשוט, קל וזמין. תוכלו לנסוע אל כל נקודה בארץ שאתם רק חושקים בה, לאחסן את הקלנועית המתקפלת בתא המטען, ועם הגעתכם אל נקודת היעד תוכלו להוציא אותה ולהשתמש בה בעיר החדשה אליה הגעתם. כך, אתם יכולים לגלות יעד נוסף בקלות ולהתנייד ללא כל מגבלה.


 

ולא רק לניוד ברכב: טסים עם הקלנועית לחו"ל:

 

ואם חשבתם שהקלנועית המתקפלת יכולה לשרת אתכם רק בכותלי הארץ, כדאי שתחשבו שוב. עם הקלנועית המתקפלת אתם יכולים להרחיק גם ליעד אקזוטי בחו"ל שחלמתם לבקר בו. תוכלו להגיע לנתב"ג עם הקלנועית ולהעלות את הקלנועית המתקפלת שלכם למטוס. עם הגעתכם אל היעד, תוכלו לעלות על הקלנועית ולהתנייד באמצעותה בכותלי שדה התעופה ובעיר שבה נחתתם. האם יש חיים קלים מאלו? סעו בראש שקט!