“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

איך לטפל בקלנועית שלכם בחורף הקרוב?

נכון, אנחנו בחודשי החורף, לעיתים קר, והחושך מגיע מוקדם. ובשביל אלה מכם שיוצאים החוצה בקלנועיות למרות תנאי מזג האוויר, התקופה הזו בשנה יכולה להיות מעט מאתגרת. החל מבקרים קפואים וחשוכים ועד לימים רטובים, התנאים אינם תמיד אידיאליים לנסיעה בקלנועיות ברחוב.

עם זאת, חשוב לנו לעזור לכם להרגיש בטוחים ככל האפשר בחורף הקרוב, עם כמה טיפים מועילים על איך לשמוע על הקטנוע שלך בצורה הטובה ביותר האפשרית.

שימרו על הניקיון:

שמירה על קלנועית יבשה לאחר שמשתמשים בה במזג אוויר רטוב חיונית לתוחלת החיים של הרכיבים של הקלנועית שלכם. כנ"ל לגבי שמירה על הקלנועית נקייה, במיוחד על חלקי המתכת שלה. ניגוב הקלנועית לאחר השימוש לא אמור לקחת לכם יותר ממספר דקות, שיכולות למנוע כל עבודת תחזוקה מורכבת יותר בטווח הארוך.

הגנו מרטיבות:

מעבר לעובדה שיש להימנע מנזקי גשם, ישנו נושא חשוב אשר ממעטים לדבר עליו: בריחת שתן. למעלה מ-50% מהאנשים שנזקקים לקלנועיות, סובלים מבריחת שתן בדרגה כלשהי. על מנת להימנע מתקריות מביכות, ולשמור על ריפוד הקלנועית לאורך זמן, מומלץ להשתמש במוצרי ספיגה למבוגרים, כגון: חיתולים למבוגרים או תחתונים סופגים.

הטעינו את הקלנועית שלכם עד הסוף:

על מנת לוודא שהסוללה יכולה למקסם את עוצמתה, עליכם לוודא שהיא טעונה במלואה לפני כל שימוש בקלנועית. זה חל על כל פעם שהיא בשימוש, גם אם רק לזמן קצר.

אנא זכרו, 12 שעות הן בדרך הכלל הזמן המינימלי להטענת הסוללה. כל הטענה של זמן מועט מהמומלץ יפחית את ביצועי הסוללה עם הזמן, עד שהיא תהפוך להיות בלתי שמישה.

בדקו בעקביות את הצמיגים:

במצב של כביש רטוב או אפילו מכוסה קרח, חשוב במיוחד לבדוק את הצמיגים באופן שגרתי ולאתר התחלה של בלאי. אם מדובר בצמיגים פנאומטיים, חובה לבדוק את הלחץ שלהם על בסיס חודשי. אם הם לא מנופחים באופן מלא, הסבירות של תאונה עולה.

שמרו על הקלנועית תחת מחסה:

המקום האידיאלי לאכסון הקלנועית הוא בבית, במוסך או מתחת לסככה. הרעיון העיקרי הוא שהקלנועית תישאר יבשה על מנת למנוע הופעה של חלודה, אך בעיקר בטמפרטורות קרות יכולה להתרחש פגיעה בסוללה, ושמירה על הקלנועית במקום מוגן תעזור למנוע את שני המצבים.

הגנו על לוח הבקרה:

לקלנועיות ניידות יש רכיבים חשמליים ולכן חשוב למנוע מהמים להיכנס לאן שלא צריך. השתמש בכיסוי מגן ללוח הבקרה ונסו כמיטב יכולתם לשמור על הקלנועית, ועל עצמכם, יבשים.

הערה אחרונה לטיפול בחודשי החורף...

עכשיו כשאנחנו מכסים את היסודות של איך להבטיח שהקלנועית הניידת תשרוד את חודשי החורף, חשוב להבטיח את הדבר החשוב ביותר עבור הביטחון האישי שלכם.

אם אתם יוצאים החוצה בחשכה, לבשו תמיד בגדים עם נראות גבוהה, התלבשו חם, הבטיחו סוללה טעונה במלואה ודאגו כי הפנסים שלכם עובדים ופועלים.

אם אתם מטיילים רחוק מהבית במזג אוויר קר, קחו אתכם מכשיר טלפון נייד.

ואחרון חביב, תהנו.

עם אמצעי הזהירות הנכונים, תוכלו לנצל את כל החופש שהתניידות בקלנועית מאפשרת לכם.