“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

איך ניגשים לרכישת קלנועיות?

במהלך החיים שלכם אולי יצא לכם לרכוש רכב פרטי, אך קלנועית אתם לבטח אתם עומדים לרכוש לראשונה. למרות שרבים בטוחים כי אין קלנועיות בדגמים שונים אלא דגם אחד בלבד, עדיין מדובר על עולם מתפתח שמטרתו להקל את חייהם של רבים הזקוקים לפתרון ניוד איכותי. אז אילו קלנועיות זמינות לכם לרכישה? השיבו לעצמכם על השאלות המנחות הבאות והתקרבו צעד נוסף אל רכישת כלי העזר החדש שלכם!

 

כמה תרצו להשקיע בכלי שישנה לכם את החיים?

עוד לפני שיוצגו בפניכם הדגמים השונים של הקלנועיות שיוכלו לשרת אתכם, חשוב שתגדירו בפני עצמכם מה היכולת הכלכלית שלכם, או כמה תרצו להשקיע ברכישת הקלנועית. ממש כמו בענף הרכבים הפרטיים, גם הענף של קלנועיות כיום מציע לכם שתי אפשרויות: רכישת קלנועית חדשה מהניילון, או רכישה של קלנועית שכבר נעשה בה שימוש – כלומר, קלנועית יד שניה. כבר כדאי שתדעו כי גם הקלנועיות המשומשות נפלאות ומשרתות כיום רבים, כאשר ההבדל בין הדגמים נעוץ בעובדה שלקלנועית המשומשת לרוב אין תעודת אחריות.

 

סולו או טנגו – איך אתם תרצו?

וכעת, איזה דגם של קלנועית הוא המתאים לכם ביותר? תוכלו לבחור בין קלנועית יחד ובין דגמים של קלנועיות המתאימים לזוג נוסעים. במרבית המקרים, ההמלצה הברורה היא ללכת מראש על הקלנועית הזוגית, זאת מאחר וקלנועית שכזו מזמנת לכם את האפשרות ליהנות מנסיעה חברתית יותר – החל מנסיעה עם בן זוג, דרך חבר טוב ועד נכד. זיכרו כי אתם לא רוכשים בכל יום קלנועיות, כך שחשוב במעמד הרכישה שלכם לקחת בחשבון את הטווח הארוך תוך שתנסו לאתר את הצרכים האפשריים שלכם. רכישת קלנועית יחיד תוחמת אתכם מראש לנסיעה בסולו, ללא כל אפשרות להוסיף נוסעים נוספים אליכם לדרך.

 

האם אתם נוהגים גם על הרכב הפרטי?

הקלנועית היא כלי שמאפשר לרבים להתנייד ברחבי העיר בקלות ולבצע סידורים שונים כמו גיחה אל המרפאה, מסע קניות קצר או טיול בפארק השכונתי. היתרון הגדול הוא שמדובר על כלי המסייע בהתניידות ברחבי העיר והשכונה ללא צורך במקל הליכה או בעזרים אחרים. יחד עם זאת, ישנם אלו המעוניינים בקלנועית, אך השימוש בה לא בא להחליף עבורם את השימוש ברכב הפרטי. אלו מכם הממשיכים לנהוג, לבטח ישמחו לגלות כי ישנן למכירה גם קלנועיות מתקפלות. באופן זה, תוכלו להכניס את הקלנועית אל הרכב שלכם, לנסוע ברחבי הארץ ועם הגעתכם אל נקודת היעד שלכם, תוכלו בלחיצת כפתור בלבד לפתוח מחדש את הקלנועית ולהתנייד באמצעותה.

 

דיל מושלם עם רכישת אביזרים

חוויית הרכישה שלכם מהקלנועית יכולה להסתיים עם שלב נוסף ומומלץ מאד: רכישת האביזרים. דרך "גלגל יציב" תוכלו למנף את איכות הנסיעה שלכם באמצעות אביזרים התורמים באופן ישיר לחוויית נסיעה בטוחה יותר, נוחה יותר ואידיאלית יותר. האביזרים המוצעים לכם כוללים בין היתר מטען לטלפון הנייד שמאפשר לכם להישאר זמינים ליקרים לכם, צופר המאפשר לכם להתריע על אירועים בלתי צפויים במהלך הנסיעה ואפילו ארגז כלים בו תוכלו לאחסן את החפצים האישיים שלכם. כעת, כל שנותר לכם הוא לקבוע האם תרצו קלנועית חדשה או משומשת, יחידה או זוגית, או קלנועית קבועה או מתקפלת.