“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

אילו סוגי קלנועיות עומדות בפנייך

אם הגעת למסקנה וכן, אל ההחלטה שאתה פשוט חייב לרכוש לעצמך קולנועית שתשפר את איכות חייך בצורה משמעותית, כנראה שאתה מבין כיצד לשדרג את איכות חייך. השאלה שנשאלת על ידי רבים היא השאלה הבאה: כיצד, למעשה, ניתן לבחור את סוג הקולנועית, שהרי יש מספר של סוגים. במאמר הבא נעסוק בסוגים הבאים, כך שמתוכם תוכל להבין ולבחור את הסוג המתאים לך ביותר.

 

מהן סוגי הקולנועיות שניתן למצוא כיום בשוק:

האפשרות הראשונה והפופולארית ביותר כיום היא אפשרות של "קולנעית יחיד". מדובר על קולנעית קטנה במידותיה (יחסית כמובן) כאשר כיום כלי הרכב הממונע הנ"ל מגיע עם שיפורים ושדרוגים ומאפשר לבעליו ליהנות ממקום בו יוכל הוא לאחסן את חפציו (בין אם מדובר בסלסלה שממוקמת באזור ההגה, ובין אם מדובר על שטח בצידי הכיסא המיועד למקלות הליכה, קביים וכן הלאה). אודות השיפורים החדשים בקולנועיות, ניתן למצוא בקישור הבא: השיפורים החדשים בקולנועיות.

קולנועית מיני – מדובר על דגם קטנטן ונוח מאוד לאיחסון. מתאים לאנשים מבוגרים שרוצים לאחסן את הקולנועית בביתם וכן, ששהציפיות/ דירושתיהם מהקולנועית הן מעטות – להגיע מנקודה א' לנקודה ב' ובמחירים קצרים. יתרה מכך – מדובר על קולנעית מתקפלת. נוחות וחדשות כבר אמרנו?

ישנם מצבים בהם אנשים אשר זקוקים (כמו אוויר לנשימה יש לציין) לקולנועיות הממונעות אלו הם אנשים שאינם ביכולתם לתפעל קולנעית רגילה בשל נכויות בדרגות שונות ובשל כך הפיתרון שמוצע להם אלו הם הקולנועיות שנקראות "הקולנועיות הממונעות". מדובר על אותו כלי רכב ממונע, במימדים דומים, אם אפשרות להניח את חפציו של הנוסע בצידי הרכב אך התפעול שלו נעשה באמצעות ג'ויסטיק. לקריאה נוספת אודות שימוש בקולנעית עבור אנשים סיעודיים, במאמר הבא: שימוש בקולנעית לאנשים סיעודיים.

האפשרות האחרונה והפופולארית ביותר היא אפשרות שהתפתחה ונכנסה אל "שוק הקולנועיות" בשנים האחרונות. מדובר על אפשרות של קולנועיות לזוג. מדובר על קולנעית עם שני מושבים.
חשוב לציין – כל הקולנועיות כיום מגיעות עם כסוי מיוחד ואטום המאפשר הגנה מפני שמש וחשוב מכך – הגנה מפני גשם, דבר ששומר על תקינות כלי הרכב מנזקי הגשם שיכולים להרוס חלקים שונים בו, קרי, המנוע.
המחירים, כמובן, משתנים על פי גודלה של הקולנועיות, מספר שנות האחריות, הדגם שלה (חדיש יותר או פחות).
אל קטלוג המוצרים, ניתן להקליק על הקישור הבא: קולנועיות – קטלוג מוצרים.