“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

באילו מצבים קלנועיות יכולות לסייע לנו

מטרתה העיקרית של קלנועית היא לסייע לאלה שמתקשים ללכת. לרוב מדובר במרחקים קצרים, בין אם זה מקום מקורים ובין אם זה סביבת עבודה. מאחר וקלנועית הינה כלי אישי, מרבית הקלנועיות בעלות מושב בודד. לא חסר דגמים של קלנועיות בעלות שני מושבים אבל הן פחות נפוצות.

 

דרכי סיוע עיקריות:

אחת הדרכים בה קלנועית יכולה לסייע לחיים הפרטיים היא הפחתת כמות ההוצאות. אם נשווה את הקלנועית לרכב, מדובר בהבדל עצום בין אם מדובר ברכישה ובין אם מדובר בהוצאה החודשית השוטפת. אין ספק כי אם יש ברשותכם מכונית ואתם חושבים שקלנועית תספיק לכם, מומלץ מאוד לעשות את המעבר. קרא מאמר זה העוסק ביתרונות בין רכישת קלנועית לבין רכב

דרך נוספת בה קלנועית יכולה לסייע לכם היא להתנייד ממקום למקום גם ללא רישיון. במציאות שאנחנו חיים בה מאז ומעולם, בני אדם מגיעים לגיל בו הגוף בוגד בנו. כיום זה הרבה פעמים מתבטא בשלילת רישיון כאשר אנחנו מגיעים לגיל בו בעיות בריאותיות מתחילות לתת את אותותיהן. כאשר מגיעים למצב זה, אין ספק כי קלנועית היא האופציה הטובה והאיכותית ביותר להמשך חיים נורמליים. בין אם זה להמשיך לבקר חברים ובין אם זה לעשות את הדבר הפשוט ביותר כמו ללכת לקניות. קרא מאמר זה הדן כיצד קולנועית השפיעה על איכות החיים של גיל הזהב.

נוחות זה שם המשחק:

מעבר לעובדה שלקלנועית יש אסוציאציה לזקנה, תתפלאו לדעת כי היא יכולה להתאים גם לאנשים צעירים. לצערנו לא חסרים צעירים עם מוגבלויות כאלו או אחרות. בין אם מדובר במחלה מולדת ובין אם מדובר בתאונה שמשאירה אותם נכים באופן כזה או אחר. במקרים כאלה, תחבורה ציבורית היא פשוט אופציה לא פרקטית ולכן הרבה מאוד אנשים מוצאים נחמה גדולה בקלנועית. למה? כי עם הקלנועית ניתן להגיע עד למפתן הדלת של הבית, ניתן להיכנס איתה לקניות בסופר, ניתן להיכנס איתה למקומות עבודה, ניתן להיכנס איתה לקניונים וכדומה.

לסיכום, אין ספק כי עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לרכישת קלנועית. כמות החברות בשוק אשר משווקות קלנועיות גדלה באופן משמעותי בשנים מה שמאפשר לצרכנים פוטנציאליים לעשות סקר שוק רחב מאוד על מנת לקבל את המחיר המשתלם והאקרטיבי ביותר שאפשר.