“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

האם הקלנועית יכולה להחליף מטפל צמוד?

שמה של הקלנועית נקשר לרוב עם אוכלוסיית בני הגיל השלישי, ולא במקרה. מדובר על אוכלוסיה יקרה המאופיינת בגילאים מתקדמים יותר. למרות הרפואה המתקדמת והטכנולוגיה הנפלאה, עוד לא נוצרה לה גלוגת הפלא שמעניקה חיי נצח ומעכבת את קצב ההזדקנות.

הקלנועית, בה משתמשים רבים מאוכלוסיית בני הגיל השלישי, מגשרת על פערים ומאפשרת גם לאנשים מבוגרים יותר להמשיך ולהיות עצמאיים.

השאלה הנשאלת היא האם הקלנועית אכן יכולה להחליף מטפל צמוד? המדריך המלא, לפניכם:

הקלנועית מחזירה אתכם לבצע פעולות

מובן כי לא ניתן לקבוע מראש אם הקלנועית יכולה להחליף את המטפל הצמוד או לא, זאת מאחר וכל אדם סובל מקשיים שונים וממגבלות שונות. עם זאת, ישנה קבוצה לא מבוטלת של אנשים בגיל השלישי, שמתקשה עם ביצוע קניות, ללכת לפגישה עם חברים בגינה או להגיע בכוחות עצמם לרופא המטפל שלהם. הסיבה? קושי להתנייד על בסיס כוחם הפיסי.

הקלנועית מתאימה בדיוק לקבוצת אנשים זו שקצת מתקשה בהליכה. לכן, במידה ועד כה היה לכם מטפל צמוד שסייע לכם במטלות מסוג זה, הרי שעם הקלנועית תוכלו לשוב ולבצע פעולות שגרתיות גם בעצמכם. מדובר כמובן על אנשים המגלים קשיים בדרגה קלה יחסית, ולא על אנשים במצב סיעודי הזקוקים לטיפול צמוד.

הקלנועית הופכת אתכם עצמאיים, משיבה לכם את תחושת הביטחון ובעיקר הופכת אתכם פחות תלויים בחסדיהם של אחרים. את הקלנועית ניתן לרכוש בדגם הקלאסי שלה המתאים לנוסע אחד, אך גם ישנו דגם זוגי שבאמצעותו יכולים שני נוסעים ליהנות מחווית העצמאות והניידות.

בנוסף, לטובת אלו מכם שרוצים ליהנות מהדרך אך בתקציב צנוע יותר, דעו כי ישנה גם קלנועית יד שניה המוצעת למכירה. יש לעקוב אחר קטלוג הקלנועיות ולהמתין לדגם שיענה על הצרכים שלכם בצורה נרחבת.

סיוע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת נוספת

אנשים המתגוררים בבית דו קומתי שעושים שימוש בכסא גלגלים באופן קבוע לדוגמא, מתקינים לרוב מעלון לנכים המאפשר להם את ההתניידות הפשוטה. לעומת זאת, אנשים במצב בריאותי תקין שאינם סובלים מנכות ומתגוררים גם הם בבית דו קומתי, יכולים להשאיר את הקלנועית בקומה הראשונה של הבית, ועם היציאה ממנו להשמיש אותה ופשוט ליהנות מהדרך!