“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

האם יש שיפור בחייהם של אנשים שרכשו קלנועית

אין ספק שאחת השאלות המרכזיות שמעסיקות אנשים אשר מעוניינים לרכוש קלנועית היא השאלה הבאה:

"האם באמת קלנועית מצליחה לשפר ולשדרג את איכות החיים של אלו אשר רוכשים אותה?"

ברור מאליו שזוהי שאלה שצריכה להישאל על ידי כל מי שמעוניין לרכוש את הרכב הממונע ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן – לענות עליה! מוכנים? יצאנו לדרך.

אז כפי שאמרנו בפסקה הקודמת, התהייה הגדולה ביותר בקרב אנשים שטרם רכשו קולנעית ולמעשה נמצאים בשלב התהייה האם זה כדאי זו השאלה האם זה באמת משתלם? האם קלנועית באמת מסוגלת לשפר באופן משמעותי את איכות החיים או שמא מדובר על הוצאת כסף מיותרת שלא באמת תצלח את מבחן התוצאה.

אין שום צל של ספק שקלנועית מצליחה לשפר את איכות החיים. בואו ננסה להסתכל על העניין מכמה זוויות. נתחיל עם הזווית של אנשים מבוגרים. מגיע הגיל בו אנשים אינם מסוגלים יותר ללכת בחופשיות (בין אם מדובר על תחושה סוביקטיבית ולא נכונה הנוצרת בעקבות חרדה או פחד ובין אם מדובר על דבר נכון שמתרחש בעקבות הגיל) למקומות ולעשות את הסידורים היומיומיים שיש לכולנו ולכן הם זקוקים לסיוע. אף אחד לא אוהב להרגיש "תלותי באדם אחר" שייקח אותו ממקום למקום ולכן, קלנועית מצליחה לפתור את הבעיה הזו ולסייע רבות לאנשים מבוגרים ולתת להם את תחושת הביטחון, תחושת העצמאות שיקרה היא מפז. הידיעה שאדם מבוגר יכול ללכת ולרכוש לעצמו דברים בבית בסופרמרקט או לחילופין להמשיך להישאר פעיל מבחינה חברתית – זהו בשל עצמו שיפור משמעותי באיכות חייו.

כאמור, השיפור באיכות החיים לרוכשי הקלנועית באה לידי ביטוי גם כאשר מדובר לאו דווקא באנשים מבוגרים אלא גם באנשים צעירים הסובלים מבעיות רפואיות כאלו ואחרות. הקלנועית מסייעת לאותם אנשים להגיע ממקום למקום בקלות ומעניקה להם פעם נוספת את תחושת הביטחון, את התחושה שהם לא שונים מאיש והם יכולים למעשה לבצע כל פעילות שלא תהיה בקלות יתרה.
 כמו כן, חשוב לזכור שהעלויות הנלוות אל רכישת הקלנועית (כמו העובדה שהביטוח של הרכב הממונע קטן בהרבה מאשר כלי רכב אחר לצד האפשרות לרכוש קלנועית חשמלית ולהימנע מהוצאות על דלק) הופכות את נהגי הקלנועית לאנשים אשר נהנים מאיכות חיים יוצאת מן הכלל.

קראו מאמר על קלנועית המלצות  למה כדאי ואיך בוחרים?