“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

החוויה? לגמרי חדשה! מתקדמים לקלנועית יד שניה

כמה כסף תצטרכו להשקיע בכדי ליהנות מקלנועית? מהיום, ניתן לרכוש גם קלנועית יד 2! אין מחיר לניידות ולטעם העצמאות שלכם, אך לקלנועית דווקא יש מחיר והוא נוח משתוכלו לדמיין.

 

מותרות או כלי חיוני? כל האמת על הקלנועית

עוד לפני שמדברים על עלויות, חשוב להבין דבר מהותי מאד: הקלנועית הינה בשורה ייחודית של הטכנולוגיה – בשורה שהודות לה יכולים כיום אנשים מבוגרים רבים ואנשים צעירים יותר בעלי מוגבלויות, לנוע במרחב הציבורי בקלות ובמידה רבה בעצמאות. עד לא מזמן, האלטרנטיבה היחידה שעמדה לרשות אותו נתח באוכלוסייה הייתה להסתייע בחסדיהם של מטפלים צמודים שהיו מניידים אותם ממקום למקום. הודות לקלנועית, שגרת היום הפכה קלה הרבה יותר, זאת מאחר ולא מפעילים לחץ או מאמץ על הגוף, אלא מתניידים בקלות במרחב הציבורי.

 

השיקול הכספי אינו עוד פקטור

אכן, היו לא מעטים שרצו מאד להתחדש בקלנועית ולשדרג את איכות החיים מן הקצה אל הקצה, אך השיקול הכלכלי גבר על הרצון לזכות שוב בטעם העצמאות. לצד הבשורה הטכנולוגית, ישנה בשורה נוספת המשמחת קהלים רבים: ניתן לרכוש גם קלנועית יד 2! ככל שענף גדל יותר, כך יש לו יותר ביקוש וכך ישנם אלו שמוכרים את הדגמים הישנים שלהם ומתחדשים בדגמים חדשים. בדיוק כך עם הקלנועית: כיום ניתן לרכוש קלנועיות שכבר עשו בהן שימוש. המשמעות? אלו אשר ידם לא הייתה משגת, יכולים כיום ליהנות מאיכויות הקלנועית מבלי לשלם עבורה מחיר מלא.

 

באיזו קלנועית אתם תבחרו?

איכות החיים שהקלנועית מבקשת להעניק לא מגיעה אך ורק בדמות ניידות קלה יותר במרחב הציבורי, אלא גם בחוויית הנסיעה. תשמחו לגלות כי שוק הקלנועיות מציע כיום כמה דגמים עיקריים ואתם תהיו אלו שתבחרו את הדגם המתאים לכם ביותר והחביב עליכם ביותר: ראשית, ישנה הקלנועית המתאימה לנוסע יחיד. במידה ואתם גרים לבדכם וצריכים פתרון ניידות אך ורק לעצמכם, זו הקלנועית המתאימה לכם ביותר.

בנוסף, ישנה קלנועית זוגית. שימו לב: גם במידה ואינכם מתגוררים עם בן זוג, כדאי לשקול את רכישת הקלנועית הזוגית מכמה סיבות. ראשית, במידה ואתם מתגוררים עם מטפל המגיע לסייע לכם כמה פעמים בשבוע, כדאי שיהיה פתרון ניידות גם עבורו. כמו כן, בימים בהם הנכדים מגיעים לביקור, תוכלו להסתובב איתם בפארק השכונתי. אם לא די בכך, הרי שמדובר על פתרון נפלא עבור חבר או מכר שלכם שרוצה להתנייד יחד אתכם.

 

דגם קלנועית יד שנייה נוסף שניתן לרכוש הוא את הקלנועית המתקפלת. קלנועית זו מתאימה לאלו מכם שממשיכים לנסוע על רכב פרטי, כך שניתן להכניס את הקלנועית לרכב שלכם, להתנייד אל נקודת היעד ועם הגעתכם להסתייע בנפלאות הקלנועית.