“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

היכן כדאי ולא כדאי לאחסן את הקלנועית שלכם?

בעוד את הרכב הפרטי שלכם אתם מחנים בחנייה הצמודה לבית שלכם, את הקלנועית אתם מאחסנים במקום אחר. בני הגיל השלישי וגם אנשים צעירים יותר הסובלים ממוגבלויות שונות, מסתייעים כיום בקלנועית שבזכותה עצמאות אינה פנטזיה, אלא מציאות שהתגשמה.

אחרי שתרכשו לעצמכם קלנועית ותיהנו מהשימוש בה, חשוב שגם אתם תדעו היכן כדאי לאחסן אותה והיכן ממש לא כדאי לאחסן אותה. עבור רכישת הקלנועית השקעתם אלפי שקלים, תוך שמדובר על כלי שמסייע לכם רבות בכל יום ויום. אז איך נמנעים מגניבות והיכן כדאי בהחלט לאחסן את הקלנועית שלכם?

 

כדאי: במחסן הצמוד לבית שלכם

גם לבעלי דירות בבנייני מגורים וגם לבעלי בתים פרטיים יש לרוב מחסן חיצוני שבו ניתן לאחסן ציוד רב. אם ברשותכם מחסן שכזה הנמצא בגישה נוחה, תוכלו לאחסן את הקלנועית שלכם בו. חשוב לזכור שהקלנועית אינה קטנה, כך שבתום השימוש בה, גם בהנחה ומדובר על שימוש יום יומי, חשוב שתאחסנו אותה חיצונית לבית שלכם, זאת בכדי למנוע מצב שבו היא תופסת מקום רב בבית שלכם. אחסנת קלנועית זוגית או יחיד במחסן השייך לכם מסתמנת כאפשרות המומלצת ביותר.

 

לא כדאי: מחוץ לדלת בחדר המדרגות

אולי יוצא לכם לא אחת לראות זוגות של אופניים מחוץ לדלתות השכנים שלכם, אך חשוב שתדעו כי קלנועית לא כדאי לאחסן באופן שכזה. מעבר לכך שהיא תופסת המון מקום וכך יכולה לפגוע ברווחת הדיירים, הרי שהקלנועיות נחשקות על ידי כנופיות גנבים. מאחר ומדובר על כלי יקר שהושקעו בו אלפי שקלים, הקלנועית מסתמנת כיעד גניבה מבוקש מאד. על כן, השארת הקלנועית מחוץ לדירה שלכם לא באה בחשבון.

 

כדאי: בחדר פנוי בדירה

ההמלצה הרווחת היא שלא לאחסן את הקלנועית בדירה שלכם מסיבה פשוטה: המון פעמים האחסנה שלה באה על חשבון חלל קיים שיש בו שימוש רב כמו הסלון לדוגמא. מה שקורה בפועל הוא שהקלנועית הופכת להיות אורחת קבע בסלון שלכם, ממש כמו רהיט, זאת מאחר והיא תופסת המון מקום ובמידה רבה פוגעת בזרימה בחלל ובנראות הסלון. יחד עם זאת, אם ברשותכם חדר פנוי – החל מחדר עבודה שאין בו שימוש ועד חדר שהיה של ילדכם, תוכלו בהחלט לאחסן קלנועית בו וכך היא תהיה לכם נגישה.

 

לא כדאי: במחסן דיירים כללי

בהמון בנייני מגורים ישנו מחסן גדול המשרת את כל דיירי הבניין. בעוד תוכלו לאחסן שם ארגזים עם תכולה משתנה או פריטים אחרים לטווח הקצר, דווקא קלנועית לא כדאי לאחסן במחסנים שכאלו. הסיבה היא מאחר והערך של הקלנועית הינו גבוה מאד, כך שלא תרצו להמר עליה. מאחר וישנם דיירים הנכנסים ויוצאים מהמחסן ברמה יומית, יכולים בתום ליפול על הקלנועית דברים וכך לפגוע בה פונקציונאלית או חזותית.

 

כדאי: ברכב שלכם

ולפעמים, המקום האידיאלי ביותר לאחסן בו את הקלנועית שלכם הוא ברכב שלכם. כל עוד רכשתם קלנועית מתקפלת, היא יכולה להיות מאוחסנת ברכב הפרטי שאיתו אתם מתניידים. מדובר במידה רבה על המחסן האידיאלי – שכן הרכבים מאובזרים באזעקה, כך שהקלנועית היקרה לכם גם מוגנת מפני גניבות. נסיעה טובה!