“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

הכדאיות שברכישת קלנועית

קלנועית הינו שם כולל עבור כלי רכב חשמליים וקלים המופעלים על ידי מצבר, ומסוגלים לנוסע במהירות של עד 12 קמ"ש. כלי רכב אלו הפכו למבוקשים ונפוצים מאוד בקרב אוכלוסיית המבוגרים ובעלי המוגבלויות, וזאת בזכות קשת רחבה של יתרונות המגולמים בהם.

 

האפשרות להיות ניידים:

אנשים שמתקשים בניוד עקב גילם או בשל מגבלה פיזית, מוצאים בקולנועית פתרון מצוין לבעיה. כלי רכב זה מאפשר להם להגיע בקלות וללא מאמץ למקומות שונים בסביבתם, ולבצע פעולות ומטלות שלא היו אפשריות בלעדיו. מדובר בפעילויות כדוגמת עשיית קניות בסופרמרקט, ביקור חברים, נסיעה לדואר, לבנק או למרפאה, או פשוט בשביל לצאת מהבית, לטייל ולהתאוורר.

 

כלי רכב פשוט ובטוח לנסיעה שאינו דורש רישיון:

חשוב לדעת שהנהיגה בקלנועית אינה מצריכה רישיון נהיגה, או כל סוג אחר של רישיון. לכן, היא פתוחה בפני אנשים ללא רישיון כמו קשישים שכבר אינם מורשים לנהוג במכונית. הקלנועיות מתוכננות ובנויות כך שפשוט וקל לנהוג בהן, גם עבור אנשים בעלי מוגבלות גבוהה בתנועה וביכולות המוטוריות. מעבר לכך, הקלנועיות שמיוצרות כיום הן כלי תחבורה בטוחים בעלי שלדה חזקה, בולמי זעזועים ועוד מגוון אמצעי ומנגנוני בטיחות.

 

עלויות תחזוקה:

קלנועית פועלת על מצבר חשמלי הדורש טעינה פעם או פעמיים ביום, ולכן עלויות תחזוקתה נמוכות מאוד. בנוסף לכך, מדובר ברכבים חזקים ואמינים בעלי בלאי נמוך, המשרתים את בעליהם לאורך שנים רבות. יש להוסיף כי גם עלויות חלקי חילוף שלהם נמוכות מאוד בהשוואה לאלו של מכונית.

 

קלנועית משפרת את איכות החיים:

חופש הניוד שקלנועית מעניקה לקשישים ובעלי מוגבלויות לא רק מגדיל את טווח התנועה והפעילות, אלא גם תורם רבות למצב רוחם. הקלנועית מחזירה לידיהם את השליטה והעצמאות, מפחיתה את תלותם באחרים, וכתוצאה מכך מעלה את הדימוי והביטחון העצמי, ומשפרת את איכות החיים.

 

קלנועית תורמת גם לאיכות הסביבה:

בהיותה רכב חשמלי נחשבת הקלנועית לכלי תחבורה ירוק שתורם לאיכות הסביבה. הקלנועית צורכת מעט מאוד אנרגיה וחסכונית בעלויות, אינה מזהמת את הסביבה בעת נסיעתה, וכמו כן מהווה כלי רכב שקט ובטוח. כלומר, הנסיעה בקלנועית תורמת לא רק למשתמש אלא גם לסביבתו. =

 

אמצעי ניידות לכלל האוכלוסייה:

יתרונותיה הברורים של הקלנועית הפכו אותה לכלי תחבורה המשמש לא רק את אוכלוסיית המוגבלים והקשישים, אלא גם מגזרים רבים נוספים. לדוגמא, הקלנועית הפכה למבוקשת בקרב ארגונים, חברות ומפעלים החולשים על שטח גדול ונדרשים לניוד בטוח בתוך המתחם. כמו כן, היא נפוצה בקרב שכבות גיל שונות בקיבוצים ומושבים, כאשר כל בני המשפחה משתמשים לצורך ניוד ביישוב.