“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

הכירו את כל הסוגים של קלנועיות המוצעות למכירה

כשאתם מעוניינים לרכוש רכב פרטי אתם ניגשים אל סוכנות רכב. כשאתם רוצים לרכוש קלנועיות? אתם ניגשים אל חנות הקלנועיות! רגע לפני שגם אתם תתחדשו בכלי שיסייע לכם בהתניידות פשוטה יותר, כדאי שגם אתם תכירו את הדגמים השונים של הקלנועית. אז איזו קלנועית מתאימה לכם?

 

הקלנועית הקלאסית לנוסע אחד

כיום מוצעים לכם למכירה מספר דגמים של קלנועיות. לא רחוקים כלל הימים בהם קטלוג הקלנועיות כלל דגם אחד ויחיד: הקלנועית המתאימה לנוסע אחד בלבד. הקלנועית הזו לא במקרה קיבלה את הסטטוס המחייב "הדגם הקלאסי", זאת מאחר והיא הייתה שם לפני הדגמים האחרים. אז למי מתאים הדגם הזה? אם אתם גרים לבדכם, ללא בן זוג, ובמידה וגם אינכם חיים עם מטפל צמוד ומטרת הקלנועית היא לנייד אתכם בקלות ממקום למקום, הקלנועית הזו יכולה לתת לכם את המענה האידיאלי. הקלנועית יכולה לסייע לכם עם גיחה אל מרכזי קניות, מרכזים רפואיים והתניידות נוחה יותר בתוך העיר.

 

שניים זה תמיד ביחד: הקלנועית הזוגית

דגם נוסף שתוכלו למצוא בקטלוג של קלנועיות הוא הדגם הזוגי. רבים בוחרים אוטומטית בדגם זה על מנת להבטיח שהנסיעה שלהם תהיה חברתית יותר. הרכבים הפרטיים המוצעים כיום למכירה הינם רכבים המאפשרים את הסעתם של לפחות זוג נוסעים, כך שגם עם הקלנועית אתם יכולים להבטיח שיהיה אדם נוסף קרוב אליכם בדרכים. למי מתאימה הקלנועית הזאת? ראשית, אם אתם חיים בזוג, ההמלצה החד משמעית היא לרכוש את הקלנועית הזוגית – זאת על מנת שתוכלו לעשות הכל עם בן הזוג שלכם.

 

כמו כן, במידה ואתם אנשים החיים לבד אך זוכים לסיוע מצד מטפל צמוד המגיע אליכם כמה פעמים בשבוע, מומלץ לרכוש קלנועית זו. כך, אתם יכולים להבטיח שהמטפל שלכם יוכל להגיע אתכם אל בדיקות אצל הרופא ויוכל לסייע לכם עם רכישת קניות. בנוסף, אם אתם פעילים בגידול הנכדים ואוספים אותם מהגן או בית הספר לעתים, הקלנועית הזוגית יכולה לסייע לכם רבות.

 

הקומפקטית: הקלנועית המתקפלת

המטרה של קלנועיות הינה ברורה: לחסוך מכם מאמץ ולהפוך את ההתניידות שלכם לפשוטה הרבה יותר. אם חשבתם שזה שיא איכות החיים שלכם, הרי שכדאי שתחשבו שוב. אחד הדגמים המובילים ביותר של קלנועיות הינו הדגם המתקפל - קלנועית שיכולה להתקפל בלחיצת שלט. היתרון? חיסכון אדיר במקום בבית שלכם, אך לא רק. הקלנועית הזו מומלצת לכם בעיקר אם אתם נוהגים גם ברכב הפרטי שלכם. כידוע, הקלנועית מתאימה לנסיעה בתוך העיר לבד, כך שבעת שאתם מעוניינים לצאת מהעיר, אתם זקוקים לרכב הפרטי שלכם. תוכלו לקחת אתכם את הקלנועית לסופשבוע, לביקור אצל הילדים או לכל מטרה נוספת: הקלנועית מתקפלת ונכנסת אל תוך הרכב שלכם.

 

אותו אפקט, פחות כסף: קלנועית יד שניה

ואם אתם מעוניינים לרכוש קלנועיות אך השיקול הכלכלי הוא זה שמנע בעדכם, דעו כי ישנו פתרון גם לכם. אנשים שזקוקים לקלנועית לא באמת יכולים לוותר עליה, כך שחשוב שהיא תהיה נגישה לכל הדורש. על כן, דעו כי תוכלו לרכוש גם קלנועיות יד שניה שהעלות שלהן נוחה יותר ונגישה יותר.