“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

הסיבות בגללן רוכשים קלנועית יד שניה מחברה מוכרת!

לא אחת אתם נמצאים בנקודה שכל מה שאתם רוצים בה הוא לקבל מענה לצורך שלכם. כך, לא מעט פעמים אתם עושים בחירות פחות טובות ולאחר מכן אתם מתחרטים עליהן. רגע לפני שאתם רוכשים קלנועית יד שניה מאדם פרטי, דעו כי גם חנויות הקלנועיות הגדולות והמובילות מציעות למכירה דגמים שכבר נעשה בהם שימוש. אם אתם רוצים לבצע רכישה מושכלת ובטוחה – עשו זאת עם חברת קלנועיות מוכרת כמו "גלגל יציב".

 

פריסת תשלומים נוחה יותר

המון פעמים מה שמביא רבים לרכוש קלנועית יד שניה ולא קלנועית חדשה, הוא השיקול הכלכלי. כשאתם רוכשים את הקלנועית שלכם מאדם פרטי, הוא ירצה ובצדק לקבל את מלוא התשלום על הקלנועית בפעם אחת בלבד. מנגד, בעת שאתם רוכשים את הקלנועית שלכם מחברה מוכרת כמו "גלגל יציב", אתם זוכים לפריסת תשלומים נוחה יותר וכזו שבאה לקראתכם. בעת שרכישת הקלנועית יוצרת אצלכם לחץ כלכלי יהיה לכם קשה ליהנות ממנה ולהתנייד בראש שקט. מנגד, כשבאים לקראתכם עם אפשרויות התשלום, אתם שקטים וחופשיים.

 

אפשרות לקבל המלצות על החברה

אז אצל מי כדאי לרכוש קלנועית יד שניה: אצל אדם פרטי שפירסם מודעה או דרך חברה בעלת ותק ומוניטין? התשובה לכך די ברורה. כשאתם רוכשים מוצר לרבות קלנועית מאדם פרטי, אתם לא באמת יכולים לדעת מי האדם שמוכר לכם את הקלנועית. באופן זה, המון אנשים רוכשים חתולים בשק והם מגלים זאת לאחר תקופה. רכישות המתבצעות מאנשים פרטיים מבוססות על אינטראקציה קצרצרה המתחילה ונגמרת עם הרכישה, כך שבמידה וגיליתם כי לא היו שקופים אתכם, אין לכם מה לעשות. על כן, רוכשים את הקלנועית החדשה או המשומשת רק מחברה מוכרת שתוכלו לקבל עליה המלצות.

 

מקבלים שיקוף מלא ואמין לגבי מצב הקלנועית

קלנועית יד שניה היא קלנועית שבמידה רבה סבוך יותר לרכוש אותה. הסיבה היא מאחר ובעת שאתם רוכשים קלנועית חדשה אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים קלנועית בתיפקוד מלא ועם אחריות. קלנועיות משומשות המון פעמיים הן קלנועיות שצריך ליידע אתכם על מצבן: החל מתקופת האחריות שנותרה, האם הן עברו תאונות ומה מצבן. כשאתם רוכשים מאנשים פרטיים המון פעמים יש מי שינסה להעלים מכם מידע על מנת לקדם את המכירה. מנגד, כשאתם רוכשים את הקלנועית מחברה בעלת שם, אתם יכולים להיות שקטים כי יהיו שקופים אתכם לגבי מצב הקלנועית – לטוב ולרע.

 

ולעתים אף נשארת תקופת אחריות

רכישת קלנועית יד שניה לא אחת תזמן לכם גם תעודת אחריות. מאחר ואתם רוכשים את הקלנועית מחברה, לא אחת תזכו לקבל גם אחריות חלקית על הקלנועית. מובן כי לא מדובר על תקופת אחריות מלאה כמו זו שמקבלים עם רכישת קלנועית חדשה, אך כן מדובר על תעודת אחריות שיכולה להיות לכמה חודשים – כך שתוכלו אף ליהנות משירות מלא לקלנועית שלכם. זכרו כי קלנועית היא כלי שעתיד לשרת אתכם ברמה היום יומית, כך שחשוב להשקיע תשומת לב ברכישתה ולהבין שישנה משמעות רבה למקום בו אתם רוכשים אותה. כל שנותר לאחל לכם הוא נסיעה טובה ובטוחה!