“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

הפרמטרים לפיהם בוחרים קלנועית יד שנייה או חדשה

כשתגיעו אל "גלגל יציב" ילווה אתכם איש מקצוע מיומן שיסייע לכם לבחור את הקלנועית המתאימה ביותר לכם ולשימושים שלכם. יחד עם זאת, דעו כי תוכלו גם אתם לבחור את הקלנועית שלכם בכוחות עצמכם באמצעות המדריך הבא. אילו פרמטרים צריכים לקחת בחשבון במעמד רכישת הקלנועית? התקציב שלכם, האם אתם מתניידים גם ברכב פרטי והאם אתם גרים בצמוד אל בן זוג. קלנועית יד שנייה או קלנועית חדשה עם תעודת אחריות מלאה – את הקלנועית רוכשים רק בחנות בעלת ותק ושם!

 

תקציב מוגבל או תקציב חופשי? כך בוחרים קלנועית

השיקול הראשון שלכם צריך להיות בעיקר השיקול הכלכלי. לשמחתכם, גם קלנועית חדשה וגם קלנועית יד שנייה יצליחו לשרת אתכם ולסייע לכם בהתניידות קלה יותר. ההבדל בין הקלנועית החדשה והמשומשת בא לידי ביטוי בתקופת אחריות שתקבלו ובמצב הקלנועית. הקלנועיות המשומשות המוצעות למכירה הן קלנועיות שמטבע הדברים ניתן ליהנות מהשימוש בהן, כך שאלו מכם המעוניינים לרכוש קלנועית בתקציב מצומצם יותר יוכלו ליהנות גם ממנה. אם ברשותכם תקציב מעט גבוה יותר, כן כדאי לבחור בקלנועית חדשה שטרם נעשה בה שימוש וכך יהיה ניתן ליהנות מכל התועלות של כלי רכב-עזר חדש.

 

מעלים את הקלנועית אל הדירה? הקלנועית המתקפלת!

פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא את המקום בו אתם עתידים לאחסן את הקלנועית. ענף הקלנועיות הוא ענף שלא מפסיק להמציא את עצמו, כך שהדגמים הראשונים אינם דומים לאלו החדשים. על כן, דעו כי ישנם גם דגמים של קלנועיות מתקפלות שהבחירה בהן כדאית בשני מקרים: אם אתם מאחסנים את הקלנועית שלכם בבית, כדאי מאד לבחור בזו המתקפלת על מנת שהיא לא תתפוס לכם מקום רב בבית. המקרה השני הוא המקרה בו אתם מתניידים גם באמצעות הרכב הפרטי: עם רכישת הקלנועית המתקפלת דעו כי תוכלו להכניס אותה גם אל הרכב הפרטי שלכם וכך להתנייד איתה אל כל מקום בארץ.

 

שומרים על הנכדים פעמיים בשבוע? הקלנועית הזוגית

הדגם הקלאסי של הקלנועיות הוא דגם היחיד המתאים לנוסע אחד בלבד. במעמד רכישת הקלנועית יוצע לכם דגם משופר יותר והוא הדגם של הקלנועית הזוגית. קלנועית שכזו מתאימה לאלו מכם החיים בזוג עם בן או בת זוג, אלו החיים עם מטפל צמוד או פשוט אלו מכם שרוצים ליהנות גם מזמן איכות עם הנכדים. המון סבים וסבתות מסייעים בגידול הנכדים ואם גם אתם עוזרים כמה פעמים בשבוע לילדים, דעו כי הקלנועית הזוגית יכולה לסייע לכם רבות. אם אתם אוספים את הנכדים מהגן או יורדים איתם לטיול בפארק השכונתי – הקלנועית הזו היא המתאימה ביותר.

 

בכל מקרה: קלנועית רוכשים רק ב"גלגל יציב"!

גם אם תרצו לרכוש קלנועית חדשה וגם אם הבחירה שלכם היא רכישת קלנועית יד שנייה, המקום לעשות זאת הוא "גלגל יציב". אנו מזמינים אתכם ליהנות מקטלוג עשיר של קלנועיות שיוכלו להתאים לצרכים שלכם. בנוסף, ברשותנו קטלוג של אביזרים שמטרתם להפוך את השימוש שלכם בקלנועית לנעים יותר, נוח יותר ובטוח יותר. בקלטוג שכזה תוכלו למצוא צופרים, ארגז כלים, סוכך גשם ומראות אקסטרה.