“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

הקלנועית המתקפלת – כל היתרונות של הקלנועית החדשה!

אם יש דבר שאין לו מחיר הוא חופש ועצמאות. החופש בא לידי ביטוי ברובו ביכולת של אדם להתנייד ממקום למקום בזמן המתאים לו ביותר ובכוחות עצמו. המציאות היא שההתבגרות לעתים שוללת מלא מעט אנשים את היכולת להתנייד בכוחות עצמם, וכך הם מסתייעים בבני המשפחה או במטפלים צמודים הדואגים להם. הקלנועית חוללה מהפכה ואיפשרה לבני הגיל השלישי לחזור להיות אדונים לעצמם. אם הייתם בטוחים כי קלנועית הינה הבשורה האחרונה, הרי שכיום ניתן לשדרג את השימוש ולהפוך אותו נוח יותר עם קלנועית מתקפלת עם שלט.

מטיילים עם הקלנועית בכל מקום בעולם

קלנועית מתקפלת היא למעשה בדיוק אותה הקלנועית המוכרת, כאשר היתרון הבולט שלה הוא האפשרות לקפל אותה בתום השימוש. המשמעות היא שניתן לחסוך במקום – מה שמאפשר לכם להתנייד בקלות יתרה בלא מעט מקומות. הקושי בהתניידות עצמאית לא שולל מכם את האפשרות לנסוע לטייל בחו"ל, ובטח שלא את האפשרות לנסוע עם הקלנועית שלכם. עם הקלנועית המתקפלת תוכלו לעלות אל המטוס בדרך אל יעד החלומות שלכם, ועם הנחיתה תוכלו להשמיש את הקלנועית ולהתנייד איתה כבר בשדה התעופה ממקום למקום.

 

ניתן לאחסן אותה גם בחדר השינה

לא מעטים אלו המתניידים כיום עם קלנועיות. בפועל, מאחר ורוצים לשמור על הקלנועית, שומרים אותה ברחבי הבית – החל מהמטבח ועד הסלון. למרות שהיא מעניקה לרבים איכות חיים יוצאת דופן, היא תופסת לא מעט מקום וכך היא הופכת להיות עוד רהיט המקשט את הבית. מה קורה עם הקלנועיות המתקפלות? תוכלו לאחסן אותן אפילו בחדר השינה שלכם, בחדר עבודה או מאחורי הספה בסלון אם זה המיקום האידיאלי עבורכם. איך הקלנועית מתקפלת? בקלות בלתי נתפסת: בלחיצת כפתור! אינכם צריכים להפעיל כוח פיסי או להתאמץ בכדי להביא אותה למצב בו היא מקופלת – המלאכה מתחילה ונגמרת בלחיצה על כפתור השלט.

 

התניידות קלה גם עם התחבורה הציבורית

השימוש בקלנועית אינו תמיד הדרך היחידה של אנשים להתנייד. בעוד ישנם אלו שבוחרים להתנייד אך ורק עם הקלנועית, ישנם אלו שגם מתניידים באמצעות התחבורה הציבורית לרבות רכבות ואוטובוסים. נסעתם עד לתחנת האוטובוס עם הקלנועית? רגע לפני העליה לאוטובוס תוכלו לקפל אותה וכך לעלות אל הנסיעה כשיותר נוח לכם ופחות צפוף לכם ולכל הנוסעים באוטובוס. בנוסף, אם אתם מתניידים גם באמצעות הרכב הפרטי, הרי שתוכלו לקחת את הקלנועית אתכם לכל מקום שרק תרצו! אתם נוסעים לבקר חברים או את הנכדים? הקלנועית מתקפלת וממתינה לכם עד לרגע שתרצו להשמיש עם הגעתכם אל נקודת היעד.

 

האם ניתן לקנות גם קלנועית יד 2?

שוק הקלנועיות רק הולך והופך נרחב יותר, כך שגם אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית יד שניה תוכלו לעשות. איכות החיים שלכם לא צריכה לעלות לכם ביוקר, אלא היא נגישה לכם יותר משהייתה אי פעם. הקלנועית הנמכרת ביד השניה בעלת אותן האיכויות, כאשר ההבדל היחיד הוא העובדה שהיא כבר הייתה בשימוש. השיבו לעצמכם את החופש, את העצמאות ואת היכולת לנהל את עצמכם על פי לוחות הזמנים המתאימים לכם. מתניידים ממקום למקום לא כל בעיה בעזרת הקלנועית!