“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

השיקולים לרכישת קלנועית חדשה או משומשת

לכל מטבע יש שני צדדים, וכך גם עם ענף הקלנועיות: מצד אחד זמינים לכם דגמים משומשים של קלנועיות, ומצד שני אתם יכולים להתחדש בקלנועית חדשה מהניילונים. במה כדאי לבחור? איתור הצורך שלכם יכול לכוון אתכם אל הקלנועית המתאימה לכם ביותר, כאשר לפניכם כמה נקודות למחשבה שיסייעו לכם בבחירתכם:

 

מסגרת תקציבית הינה השיקול הראשון

כשאתם עושים עסקה המבוססת על השקעה כספית גדולה, הרי שלא ניתן להתעלם מהשיקול הכלכלי. לכל אדם יש יכולת כלכלית שונה, וכל אדם מעוניין להשקיע סכום כסף אחר ברכישת הקלנועית. אם בעבר היו מוצעות לרכישה אך ורק קלנועיות חדשות וכך גם לא כולם היו יכולים להרשות אותה לעצמם, הרי שכיום מוצעות גם קלנועיות יד 2. רכישת קלנועית משומשת מזמנת לכם את האפשרות לחסוך אלפי שקלים ועדיין ליהנות מהתניידות קלה ועצמאית במרחב הציבורי. שימו לב כי כל עוד אתם יכולים להרשות לעצמכם קלנועית חדשה מבחינה תקציבית, הרי שמומלץ לרכוש אותה.

 

האם מצאתם קלנועית המתאימה לשימושים שלכם?

קטלוג של קלנועיות חדשות מציע לכם שלל דגמים שאתם תוכלו לבחור מתוכם את הדגם המתאים לכם ביותר. מטבע הדברים, שוק הקלנועיות המשומשות הינו מצומצם יותר, ומבוסס על דגמים שאנשים אחרים השתמשו בהם והעבירו אותם הלאה. המשמעות היא שלא תמיד תוכלו למצוא דגם המתאים לכם. שימו לב כי בעת שאינכם מוצאים בשוק היד השנייה דגם המתאים לשימושים ולצרכים שלכם, הרי שלא מומלץ לרכוש אותו. הדוגמא הקלאסית היא כמובן בעת שאתם חיים כזוג, אך מוצעים כעת רק דגמים לנוסע אחד. האם יהיה כדאי לרכוש דגם שכזה? התשובה הינה שלילית.

 

ערך הקלנועית: עד כמה הוא חשוב?

דבר חשוב נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא את ערך הקלנועית. בעת שאתם רוכשים קלנועית חדשה מהניילונים, הרי שאתם זוכים בדגם חדש לחלוטין בעל ערך גבוה. כך, אם תחליטו בעוד כמה שנים למכור אותה, הרי שתוכלו לבקש עבורה את מחיר המחירון הרלוונטי וליהנות מרווח יפה שיאפשר לכם להתקדם אל דגם חדש של קלנועית. מנגד, בעת שאתם רוכשים דגם יד שנייה, הרי שהערך של הדגם נמוך יותר ובעת שתרצו למכור אותו בעתיד, הוא כבר יחשב כדגם יד שלישית ולא יד שנייה – מה שאומר שתוכלו לדרוש עבורו הרבה פחות.

 

נסיעה טובה ובטוחה: חשיבות תעודת האחריות

תעודת אחריות הינה תעודה חשובה שמעניקה לכם את השקט הנפשי כי במקרים של תקלות תוכלו לקבל מענה איכותי. במרבית המקרים, הקלנועיות המשומשות מגיעות ללא תעודת אחריות, כך שעליכם לקחת בחשבון את הדבר הבא: אתם אומנם משלמים על דגם משומש פחות במעמד הרכישה, אך במידה והקלנועית תזדקק לטיפול או תיקון, יהיה עליכם לשלם ממיטב כספכם על התיקון – זאת מאחר והקלנועית ללא תעודת אחריות.