“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

יתרונות וחסרונות של קלנועית זוגית – הכירו גם אתם

רגע לפני שגם אתם מגיעים אל חנות הקלנועיות ויוצאים לדרך חדשה, דעו גם אתם מדוע הקלנועית הזוגית במידה רבה היא זו המומלצת ביותר:

יתרון: בשום שלב אינכם מוגבלים בהרכב הנוסעים

כשאתם נוהגים על קלנועית המתאימה לנוסע אחד, אתם יודעים מראש כי בכל נסיעה שלכם – קצרה יותר או ארוכה יותר, תהיו חייבים בהכרח לנסוע לבד. ממש כמו עם רכישת רכב פרטי שאותה מתכננים היטב על מנת להתאים אותה לאורח החיים האישי או המשפחתי, כך עליכם לעשות גם עם הקלנועית. דגם זוגי הוא הכרחי לאנשים החיים בזוג, אך גם במידה ואתם חיים לבדכם, השאירו לעצמכם את הפתח ליהנות מנסיעה זוגית עם חבר, מטפל או בן משפחה.

חיסרון: היא תופסת יותר מקום אחסנה

אם צריכים למנות חיסרון שיש לקלנועית הזוגית, הרי שהוא מקום האחסנה שהיא תופסת. מטבע הדברים, היא גדולה יותר מקלנועית היחיד, כך שבמידה ואתם מאחסנים את הקלנועית בבית, כדאי מאד לפנות לה מקום לפני רכישתכם. עם זאת, במידה ואתם מאחסנים אותה במחסן חיצוני או במרפסת הגדולה שלכם, גודלה לא צריך להיות עבורכם שיקול.

יתרון: נסיעה בזוג היא נסיעה בטוחה יותר

למרות שמוצעות למכירה קלנועיות גם לאנשים צעירים, מרבית האנשים שנוסעים על הקלנועית הם בני הגיל השלישי. נסיעה בזוג היא נסיעה בטיחותית יותר, שכן תמיד ישנו נוסע נוסף שיכול להחליף את הנהג. כך לדוגמא, במידה ואתם נוהגים על הקלנועית ולא חשים בטוב, הנוסע שהצטרף אליכם יוכל להחליף אתכם.

חיסרון: הוצאה ראשונית גבוהה יותר, אבל...

אז נכון, עבור הקלנועית הזוגית תצטרכו לשלם יותר בהשוואה לדגם היחיד. עם זאת, זיכרו תמיד כי מדובר על הוצאה ראשונית בלבד. אמנם חשוב לקחת את השיקול הכלכלי בחשבון, אך בטח שלא כדאי לרכוש דגם שלא מתאים לכם. לכן, במידה והדגם הזוגי הוא זה שמתאים יותר לאורח החיים שלכם, תוך שיש לכם תקציב צנוע יותר, יהיה כדאי לבדוק אפשרות של רכישת דגם זוגי יד שניה.

כך, אתם גם יכולים ליהנות מנסיעה זוגית מבלי שאיש מפריד ביניכם ובין בן או בת הזוג שלכם, תוך שאתם יכולים לבצע את הרכישה בעלות נוחה והוגנת.