“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

כך משדרגים את חייהם של בני הגיל השלישי

כנראה שאין דבר בעולם החשוב לכם יותר מההורים שלכם. לא רחוקים הימים בהם הם גידלו אתכם ודאגו לכם, אך כעת נדמה שאתם אלו שצריכים לדאוג להם יותר מאשר הם דואגים לכם. השעון הביולוגי לא חדל מלתקתק, וככל שעוברים הימים, כדרך העולם, העצמאות והחיוניות הולכת ופוחתת. אז אולי גלולה לחיי נצח עדיין אין, אבל עזרים שנים לשיפור איכות חייהם של בני הגיל השלישי אכן יש. איך ניתן לשדרג את חייהם של בני הגיל השלישי? כל התשובות לפניכם – החל מעזרה שלכם בכמה ימים בשבוע, ועד לשימוש של קלנועית כעזר לאנשים בגיל השלישי.

 

עזרה חיצונית של מטפל:

 

כיום ישנם אנשים בגיל השלישי הנעזרים במטפל צמוד המסייע להם לבצע מטלות שונות. מעבר לעובדה שהמטפלים מסייעים בשגרת היום יום, הרי שהם גם מעניקים חברה ליקרים לכם. מטפלים שכאלו עולים לכם לא מעט כסף, ולעתים ניתן לחסוך את ההוצאה הזו באמצעות עזרים שונים. ישנם המטפלים שתפקידם להסיע את היקרים לכם לסידורים או לטיוילם בפארק, בעת שהם יכולים לעשות זאת בעצמם – עם קלנועית כעזר לאנשים בגיל השלישי. תוכלו לשלב בין החברה החיונית שמעניקים המטפלים ובין נפלאות הקלנועית שמשאירה את היקרים לכם עצמאיים וניידים.

תורנות בין הילדים:

 

אתם רוצים להעניק להורים היקרים שלכם איכות חיים אך גם לחסוך בעלויות השונות? הרי שניתן לצמצם בעלויות של המטפלים הצמודים בעת שאתם, הילדים, תעשו תורנות ביניכם, ובה בכל כמה ימים יגיע ילד אחר לארח חברה להורים היקרים שלכם. כמובן שאפשר להכניס אל הלו"ז גם את הנכדים שיבלו בזמן איכות עם סבא וסבתא. דמיינו לכם טיול בפארק, בו ההורים היקרים לכם נוסעים על קלנועית כעזר לאנשים בגיל השלישי וחשים בעצמאות, ואינם חשים נטל עליכם.

קלנועית להתניידות קלה:

 

אין ספק שהקלנועית שינתה את חייהם של רבים בגיל השלישי. לא רחוקים הימים שבהם בני גיל שלישי שהיו מתקשים בניידות על רגליהם, היו זקוקים לחסדיהם של מטפלים, ואפילו שלכם. כיום, עם השימוש בקלנועית, ניתן להעניק ליקרים לכם את האפשרות להיות אדון לעצמם מבלי כל תלות בכם או באף אחד אחר. במידה וההורים שלכם זקוקים לעזרה נוספת, הרי שיהיה מבורך להצמיד להם טיפול נוסף, אך בלא מעט מקרים הקלנועית עונה על צרכיהם של מבוגרים רבים שכל רצונם הוא להתנייד בקלות בעת שהם דורשים בכך.

הקלנועית – לסבא וסבתא גם יחד:

 

נפלאות הקלנועית לא תמה בעובדה שהיא מאפשרת לבני הגיל השלישי להיות עדיין עצמאיים וחיוניים, אלא היא גם מאפשרת את שימור הרומנטיקה. ישנן קלנועיות זוגיות המאפשרות לזוג נוסעים לנהוג בה, ולא רק לנוסע אחד. מדובר על קלנועית המעניקה חוויה טובה יותר, מלכדת יותר ובטוחה ביותר לבני הגיל השלישי. אם הוריכם חיים יחד – הרי שהקלנועית הזוגית הינה הפתרון הנפלא ביותר עבורם.