“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

כל הדרכים לשדרג את השימוש בקלנועית!

קלנועית זוגית

סביר להניח כי אם הייתם מעוניינים כיום לרכוש רכב פרטי, לא הייתם רוכשים רכב המתאים בגודלו לנוסע אחד בלבד. אם כן, למה שתרכשו קלנועית המתאימה לנוסע אחד בלבד? החוויה שלכם מהקלנועית יכולה להיות גדולה הרבה יותר בעת שתעלו עליה עם בן או בת הזוג, הנכדים, חברים קרובים או המטפל האישי שלכם. למרות שהקלנועית מאפשרת לכם ליהנות מעצמאות, עדיין לעתים יש צורך בלצאת לסידורים עם מלווה נוסף, כך שקלנועית זוגית חיונית מאד. זיכרו כי לא בכל יום אתם רוכשים לעצמכם את הקלנועית, כך שאם כבר אתם עושים את הצעד אל עבר הניידות שלכם, למה שלא תעשו את הצעד על הצד הטוב ביותר? שניים חזקים מאחד!

 

בלחיצת כפתור: הקלנועית המתקפלת

ענף הקלנועיות לא מפסיק להפתיע, לחדש ולרגש. אם פעם הדגם היחיד שהיה זמין לרכישה היה הדגם המוכר של הקלנועית שאינה מתקפלת, הרי שכיום ישנה בשורה שהופכת את השימוש בקלנועית לנוח יותר, פשוט יותר ואידיאלי יותר. מה דעתכם על קלנועית מתקפלת? הקלנועית המתקפלת מגלמת בתוכה אינספור יתרונות: ראשית, היא לא תופסת לכם יותר מקום בבית, זאת מאחר וניתן לקפל אותה ולאחסן אותה בחדר האורחים, חדר העבודה ואפילו בסלון.

בנוסף, ישנם אלו שגם נהנים מהשימוש בקלנועית אך גם מתניידים באמצעות הרכב הפרטי. הבשורה המשמחת היא שדבר לא צריך לבוא על חשבון השני, וכעת, עם  קלנועית מתקפלת עם שלט, אתם יכולים לאחסן אותה ברכב הפרטי שלכם ולהשמיש אותה עם הגעתכם אל נקודת היעד שלכם. אם לא די בכך, הרי שהקלנועית המתקפלת ואתם הופכים להיות בלתי נפרדים: החלטתם לנסוע לטיול בחו"ל? הקלנועית באה אתכם! ניתן להתנייד איתה בשדה התעופה וגם להעלות אותה לטיסה שלכם.

 

ועל קטלוג האביזרים לקלנועית שמעתם?

אם לרכבים הפרטים ישנם המון אביזרים המוצעים לרכישה, למה שלא יהיו גם לקלנועיות? החנויות המובילות של הקלנועיות לא מציעות לכם רק דגמים נבחרים וחזקים שיכולים לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר, אלא גם קטלוג של אביזרים שונים שתפקידם לשדרג את החוויה שלכם. אילו אביזרים מובילים זמינים לרכישה? מטען למכשיר הסלולארי שלכם, שרשרת נעילה לקלנועית, תא אחסון שניתן להצמיד לקלנועית, צופר ומראות נוספות לנסיעה בטוחה יותר.

 

גם חיסכון כספי תורם לחוויה שלכם

המון פעמים מה שמשדרג את החוויה הכוללת הוא דווקא המחיר שאתם משלמים בעבורה. מרבית הצרכנים רוצים ליהנות מכמה שיותר ולשלם כמה שפחות. תוכלו להבטיח לעצמכם קלנועית במחיר נפלא, נגיש ונוח עם רכישת קלנועית יד 2. גם קלנועית שכבר נעשה בה שימוש תשרת אתכם ותנייד אתכם מנקודה אל נקודה בקלות ובמהירות. והעלות? זולה משמעותית בהשוואה לקלנועית החדשה. נסיעה טובה!