“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

כל היתרונות של התניידות עם קלנועית

מעוניינים לרכוש קלנועית עבורכם או עבור קרוב משפחה שאולי נזקק לה? ובכן, אין ספק כי מדובר בכלי רכב שיכול לשפר במידה משמעותית את החיים של קשישים וכן של אנשים עם נכויות ומוגבלויות שונות ואת זה אנחנו רואים יום יום במסגרת העבודה שלנו כאן בגלגל יציב. 

יחד עם זאת אנו רואים גם לא מעט מקרים בהם אנשים נמנעים משימוש בקלנועית מתוך בושה מסוימת ואנו יכולים לומר שלב שלם כי מדובר בפספוס גדול, במיוחד במקרים הרבים בהם השימוש בקלנועית ישפר את איכותי החיים במידה רבה. על כן אנו רוצים להסביר לעומק על היתרונות הרבים שבשימוש בקלנועית ורגע לפני שאנחנו מתחילים נזכיר שאתם בהחלט מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ בכל שלב. 

נוחות מושלמת בגיל השלישי

מצד אחד חשוב מאד לשמור על אורח חיים פעיל ולצאת מהבית כמה שרק ניתן בגיל השלישי, ומצד שני זה לא משהו שהוא תמיד פשוט לכולם בשלב הזה של החיים. הקלנועית למעשה מעניקה עצמאות כמעט מוחלטת לבעלים שלה ומאפשרת לבני ובנות גיל הזהב ניידות ברמה גבוהה באזור מגוריהם. נכון, הקלנועית לא מאפשרת נסיעה בין ערים ובכבישים מהירים ובמקרים הללו אגב אפשר בהחלט לשקול התניידות עם רכב סופר מיני עבור קשישים בעלי רישיון נהיגה, אבל כשמדובר על התניידות במקומות קרובים - נסיעה לסופר, קפיצה מהירה לדואר, מפגש עם חברים במועדון גיל הזהב וכן הלאה - הקלנועית היא הפתרון המושלם. 

אפשרות כניסה לכל מקום

יתרון נוסף של הקלנועית הוא שמדובר ברכב קטן שיכול להיכנס לכל מקום. אם מגיעים למרכז מסחרי חיצוני ניתן להתנייד בצורה חופשית בין החנויות, היא תעבור בקלות גם בסמטאות צרות ונושא החנייה הוא בכלל לא אישיו למי שמחזיק בקלנועית. הדברים הללו הופכים את כלי הרכב הזה לאידיאלי בלי שום ספק וצריך לזכור שיחד עם זאת קלנועיות רבות מאפשרות נסיעה ליותר מנוסע אחד, כך שזה מתאים גם אם יש מטפל צמוד או אם רוצים לעשות סיבוב נחמד עם הנכדים בשכונה. 

רכב חסכוני

לבסוף חשוב לזכור שהקלנועיות הן כלי רכב חשמלי, מה שאומר שההוצאה החודשית עליהן היא נמוכה ואפשר לומר גם זניחה. ההטענה היא מהירה וניתן לעשות אותה בשעות הלילה וכך מדובר בחיסכון משמעותי וזה לגמרי עדיף מלהמשיך ולהוציא כסף על תחבורה ציבורית. 

בשורה התחתונה - קלנועית זה כלי רכב נוח ומשתלם ואם אתם לא בטוחים אם זה מתאים לכם, צרו קשר ונשמח לעזור!