“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

כל מה שלא ידעתם על הקלנועית

אז מה אתם יודעים על הקלנועית? נדמה שמה שברור כעת מעל לכל ספק, הוא העובדה כי היא מטיבה את חייהם של רבים המתקשים בהתניידות עצמאית. אולי תתפלאו, אך מעבר לנוחות האדירה שהיא מספקת לאלו הזקוקים לה, יש לה עוד המון מעלות שהופכות אותה לרכישה נבונה במיוחד. כך לדוגמא, האם ידעתם כי ניתן לרכוש גם קלנועית יד 2

1.אתם לא חייבים לרכוש קלנועית חדשה:


אז הדבר הראשון שתשמחו לגלות, כי גם לקלנועית, כמו לכלי רכב אחרים, יש שוק יד 2. המשמעות? אינכם צריכים להשקיע סכום כסף רב לקניית הקלנועית החדשה, אלא תוכלו להנות מאותן התועלות עם קלנועית יד 2. לא מעטים אלו המביעים רצון רב לרכוש קלנועית, אך מה שמונע מהם לעשות זאת הוא העלויות הכרוכות ברכישה שכזו. הנוחות והעצמאות הן לא מותרות, אלא זכות בסיסית של כל אדם. לכן, כעת שמים סוף לתירוצים ולכל מגבלה – רוכשים קלנועית יד 2. 

2.הדלק נשאר בתחנת הדלק:


אז לאחר שרכשתם את הקלנועית אתם טרודים בעלויות הדלק שיהיה עליכם למלא חדשות לבקרים בקלנועית? הסירו דאגה מלבכם! אולי חשבתם כי את הקלנועית מזינים בדלק יקר, אך תופתעו לגלות כי הקלנועית הינה נטענת בחשמל. לא רחוקים הימים בהם נסעתם ברכב פרטי, והרגשתם בכל חודש איך אתם נפרדים מאלפי שקלים לטובת ההתניידות שלכם. עם הקלנועית, אתם גם שומרים על העצמאות שלכם באמצעות התניידות קלה, וגם שומרים על כיסים ללא חורים. מי אמר שעצמאות עולה כל כך הרבה כסף?

3.נוהגים בשניים ונהנים כפליים:


חשבתם שזה השיא? הטוב ביותר עוד לפניכם! לצד הקלנועית המתאימה לנוסע אחד בלבד, ישנן קלנועיות זוגיות המאפשרות לכם לנסוע בזוג, כך שאף אחד לא נשאר מאחור או צריך להגיע ברגל. למי מתאימה הקלנועית הזוגית? אם אתם בני זוג שחיים ביחד באושר ואהבה, הרי שמדובר על פתרון נפלא עבורכם. כמו כן, אם אתם חיים ביחד עם מטפל או מטפלת צמודים, הרי שכדאי לרכוש את הקלנועית הזוגית על מנת לאפשר לכם לנוע ממקום למקום יחדיו. קלנועית יד 2 זוגית, ואתם מסודרים.

4.הקלנועית כיד ימינם של לא מעט אנשים:


אז מי עושה שימוש בקלנועית? האמת היא שלא מעטים. עוד הרבה לפני שאנשים בגיל השלישי כמהים לקלנועית, הרי שישנם גם עובדי ציבור במרחב הציבורי שנהנים מתועלות הקלנועית, כך שרבים אלו הנוהגים עליה במרכזי קניות, בתי החולים ובנמל התעופה. כמו כן, לא רק אנשים בגיל השלישי נהנים מתועלות הקלנועית, אלא גם אנשים צעירים עם נכויות ומגבלויות מסוימות, אנשים כבדי משקל ועובדים בתוך משקים, קיבוצים ומושבים. אם כן, נדמה שכעת אתם יכולים גם להצטרף אל מניפת הנהגים המרוצים ולרכוש לכם קלנועית. לבחירתכם, אפשרות לבחור קלנועית חדשה, לצד קלנועית יד 2. נסיעה טובה!