“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

כל מה שרציתם לדעת על קלנועית יד שנייה וחדשה

תשכחו מהימים בהם הייתם שולחים את הנכדים לעשות עבורכם קניות ומהילדים להסיע אתכם אל החברים: השימוש בקלנועית מעניק לכם כנפיים ומאפשר לכם ליהנות מטעם החופש והעצמאות! דעו כי לא רק קלנועית חדשה ממתינה לכם בחנות הקלנועיות, אלא גם קלנועית יד שנייה.

 

אפשרויות רכישה: קלנועית חדשה או יד שנייה

שוק הרכבים הפרטיים הולך ומתעצם משנה לשנה: יותר ויותר אנשים בוחרים להתקדם לדגמי רכב חדשים, כך שמוצעים גם יותר ויותר דגמי יד שנייה לנהגים הפרטיים. מלבד זאת, הפלטפורמות האינטרנטיות הפכו את השוק לנגיש יותר, וכזה שבאמצעותו ניתן להיחשף אל כמה שיותר דגמים. ומה לגבי קלנועיות? תתפלאו לגלות כי אותה מגמה רלוונטית גם לענף הקלנועיות המציע לכם לרכישה לא רק קלנועית חדשה, אלא גם קלנועית יד שנייה.

 

מהירות הקלנועית: לאן יש למהר?

בעוד ידוע לרבים כי הקלנועית מיועדת לנהיגה בתוך העיר, המושב, הקיבוץ או המתחם המסחרי, לא כולם יודעים מה המהירות המותרת בה. כאן כמובן אין כל חשיבות אם הקלנועית שלכם הינה קלנועית יד שנייה או קלנועית חדשה – שכן המהירות המותרת עומדת על כ-12 קמ"ש. כפי שאתם בטח מבינים, אין לכם לאן למהר, וחשוב להבין כי למרות שהמהירות הינה נמוכה מאד, עדיין עליכם לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים.

 

ניתן לנהוג בקלנועית גם בחודשי החורף

רכב פרטי הינו רכב אטום, כך שהנהיגה בעונת החורף הינה נהיגה איכותית השומרת עליכם יבשים. המון אנשים לקראת רכישת הקלנועית שלהם מנסים להבין האם ההשקעה שלהם מושכלת. הסיבה? הקלנועית נתפסת ככזו שניתן להשמיש אותה אך ורק בימים שאינם גשומים. אכן, הקלנועית הינה חשופה, אך בהחלט ניתן להשמיש אותה גם בחודשי החורף בעת שמכסים אותה עם סוכך חורף. תוכלו לרכוש את הסוכך במעמד רכישת הקלנועית שלכם בחנות הקלנועיות.

 

לא נהגתם כל חייכם? על הקלנועית תוכלו לנהוג

הנהיגה על הקלנועית מותרת מגיל 16, כך שגם בני נוער בעלי מוגבלויות שונות יכולים ליהנות מהשימוש בה ומהעצמאות שהיא מעניקה. מה שרבים לא יודעים הוא שאין כל צורך ברישיון נהיגה על מנת ליהנות מהקלנועית, זאת מאחר והיא אינה נחשבת ככלי רכב. אם כן, גם אם אתם אנשים צעירים ללא רישיון נהיגה וגם אם אתם אנשים מבוגרים שמעולם לא עברו תיאוריה או מבחן מעשי – תוכלו לרכוש קלנועית חדשה או קלנועית יד שנייה לבחירתכם, ופשוט ליהנות מהדרך.

 

סוגי הקלנועיות: יחיד, זוגית ומתקפלת

קלנועית יד שנייה אינה הבשורה היחידה הממתינה לכם בחנות הקלנועיות, אלא שתוכלו לבחור גם את הדגם המתאים ביותר לאורח חייכם ולשימושים שלכם. על כן, ישנם שלושה סוגים: הדגם הקלאסי המתאים לנוסע אחד בלבד, הדגם הזוגי והדגם המתקפל. כל קלנועית תעניק לכם איכות חיים, כאשר רק קלנועית אחת תתאים לכם יותר מכולן. באיזו קלנועית אתם תבחרו? הבחירה לגמרי שלכם!