“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

לא רק דרכון ובן זוג: לטיול בחו"ל לוקחים גם את הקלנועית!

לא מעטים אלו בגיל השלישי שחוברים לקבוצות מאורגנות של מטיילים, היוצאות לגלות שלל יעדים מרתקים בחו"ל. טיולים אלו מטבע הדברים מתאימים לבני הגיל השלישי ולכל האתגרים הפיזיים המאפיינים את הגיל.

אם גם אתם עד היום מנעתם מעצמכם לצאת ולטייל עם קבוצת מטיילים רק מאחר ואתם צריכים אתכם את הקלנועית, דעו כי אין באמת סיבה. כל עוד יש ברשותכם קלונעית מתקפלת, היא יכולה להצטרף להרכב הנוסעים ולטייל יחד אתכם!

קלנועית מתקפלת: איכות חיים שלא הכרתם!

הקלנועיות הנמכרות כיום כוללות את הדגם היחיד, הזוגי ואת הדגם המתקפל. כל עוד אתם ממשיכים לנסוע ברכב פרטי, יומלץ לכם כמעט פה אחד לרכוש את הדגם המתקפל. בלחיצת כפתור בלבד, הקלנועית מתקפלת וכך הופכת נוחה לאחסנה בתא המטען. מעבר לכך, ניתן גם להעלות אותה לטיסה, מה שאומר שאתם יכולים להתנייד באמצעותה גם בערים הגדולות בחו"ל.

שימו לב כי לפני שאתם אכן מצטרפים לטיול שכזה, בדקו מראש האם המסלול מותאם גם לקלנועית. לרוב, כל עוד מדובר על מסלולי טיולים בערים מפותחות ומודרניות, לא תהיה כל הגבלה ותוכלו לצאת לטיול בראש שקט.

הקלנועית אתכם כבר בשדה התעופה!

אלו מכם שמשתמשים בקלנועית על בסיס יומי, יכולים להעיד עד כמה היא מטיבה ומשפרת את איכות החיים. לשמחתכם, כבר עם הגעתכם לשדה התעופה תוכלו להתנייד באמצעותה ברחבי הטרמינל. עם הנחיתה ביעד הטיול, תוכלו להתנייד באמצעותה בשדה ולהתחיל את הטיול ברגל ימין, קלות ונוחות. מאחר והיא מתקפלת, אין כל בעיה להכניס אותה למונית, אוטובוס מטיילים או לחדר במלון. כל שנותר לאחל לכם? bon voyage!

אז מה עוד לקוחים אתכם לחו"ל?

על מנת שהטיול שלכם אכן יוכתר כהצלחה, חשוב שתשמרו את השגרה המוכרת לכם גם בחו"ל. לכן, במידה ויש ברשותכם אביזרים אורטופדיים בהם אתם עושים שימוש, חשוב שתיקחו אותם יחד אתכם כל עוד ניתן. לדוגמא: אביזרים המיועדים לפיזיותרפיה. 

המלצה נוספת: לפני יציאתכם לחו"ל, התייעצו עם רופא המשפחה שלכם באשר להנחיות מיוחדות, על אחת כמה וכמה אם מדובר על הטיול הראשון שלכם במתכונת זו – עם הקלנועית ועם יתר העזרים בהם אתם עושים שימוש. נסיעה טובה!