“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

ליקרים לכם ולמטפל הצמוד – הקלנועית

נדמה שזה היה רק אתמול כשההורים שלכם דאגו לכם. כעת, נראה כי הגלגל הסתובב ואתם אלו הנמצאים בנעליים הגדולות ולוקחים על עצמכם את מלוא האחריות לטפל בהורים היקרים שלכם שהתבגרו.

הטכנולוגיה הנפלאה הזמינה כיום, מאפשרת לבני הגיל השלישי להתבגר בכבוד וליהנות מעצמאות וחיים חופשיים ומלאים.

לא מעטים אלו המתגוררים עם מטפל צמוד, המסייע להם במטלות השונות, בפעולות שגרתיות ובין היתר גם תורם להם באירוח חברה. האם חשבתם לרכוש קלנועית לזוג לאבא או אמא ולמטפל הצמוד שלהם? הנה כל הסיבות מדוע מדובר על אחת הרכישות המשמעותיות ביותר שתעשו.

 

המטרה: איכות חיים ועצמאות

מהרגע שהמטפל נכנס אל חייו של האהוב שלכם, הוא לא צריך לעשות יותר מדי, וזאת מאחר ויש מי שעושה בשבילו הכל.

מצד אחד, המטפל אכן עוזר ומסייע בהמון דברים וכך מקל את חייו של אהובכם, אך מצד שני תחושת העצמאות נגזלת וכך לא מעטים אלו בגיל השלישי שמרגישים מאד לא חיוניים.

המציאות היא שכעת לטייל בכוחות עצמם קצת קשה להם, ולגשת אל מוסדות שונים לביצוע סידורים שונים זה גם לא ממש קל. על כן, קלנועית לזוג יכולה לעורר מחדש את היקרים שלכם, שכן היא מסייעת רבות בתנועה ובעצמאות במרחב.

 

טיולים וסידורים? תמיד בזוג עם קלנועית לזוג

עם הקלנועית לזוג, האהוב שלכם והמטפל הצמוד תמיד יהיו ביחד. אז נכון שהייתם יכולים לרכוש את הקלנועית המתאימה לנוסע אחד, אך כך המטפל היה נשאר בבית בזמן שהקרוב אליכם היה יוצא לסידורים לבד ולטיולים לבד.

מעבר לכך שמדובר על תחושה לא נעימה כל כך לטייל לבד, הרי שלא ניתן להתעלם גם מהפאן הבטיחותי. עם הקלנועית הזוגית, תמיד יהיו זוג עיניים נוספות ועזרה זמינה בכל עת במקרה הצורך.

על כן, העניקו ליקר שלכם את הזכות ליהנות מהעצמאות החיונית, כאשר תמיד יש לו מלווה צמוד.

 

היכן קונים את הקלנועית המתאימה לזוג?

על מנת לרכוש קלנועית, חשוב לבצע בדיקות מקדימות על מנת לוודא כי הרכישה שתבצעו, אכן תשפר את איכות חייו של האהוב לכם.

הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות היא לרכוש את הקלנועית אך ורק בחנות המתמחה בקלנועיות ובאביזרים לבני הגיל השלישי.

לחנויות אלו הבנה מעמיקה ונרחבת בכל הצרכים של נתח יקר זה באוכלוסיה, תוך הבנה ורגישות מלאים המגלים כלפיהם. כיום, יותר מתמיד, ניתן לשדרג פלאים את איכות החיים של בני הגיל השלישי, כך שאין כל סיבה שלא לעשות זאת.