“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

למה הקלנועית היא מתנה מושלמת?

בקרוב מאד אבא, אמא, סבא או סבתא יחגגו את יום הולדתם או את יום הנישואין שלהם. כמקובל וכדרכי המנהג התרבותי, אתם הולכים להעניק להם מתנה. מאחר ומדובר על אנשים כה יקרים לכם ועל רמות קירבה הכי קרובות שיש, אתם רוצים להעניק מתנה משמעותית, ולא להעניק עוד מתנה שתהיה לא זכירה ולא שימושית. כדרך הטבע, ככל שמתבגרים, כך קשה יותר לבצע פעולות פשוטות יותר לבד, והעצמאות הופכת מוגבלת יותר ויותר. על כן, קלנועית זוגית מסתמנת כמתנה נהדרת למגוון רחב של אירועים.

לעתים קשה לרכוש אותה לבד בגלל מבוכה

אז מה הופך את הקלנועית למתנה כה מושלמת לבני הגיל השלישי? לעתים, ישנה מבוכה מצד בני הגיל השלישי בכל הקשור לפגיעה ביכולות שלהם. לא תמיד קל להודות שקשה, לא תמיד קל להודות שהעצמאות היא כבר לא מה שהייתה פעם, וקשה יותר מכל הוא להודות כי ישנה בעיה וצריך למצוא לה מענה. ברגע שתעניקו לאהובים עליכם קלנועית זוגית במתנה, אתם במידה רבים מקלים עליהם שכן הקלנועית הינה הרעיון שלכם ולא שלהם. כך, הם גם נהנים מהמעלות הנהדרות של הקלנועית, וגם לא מוצאים עצמם במבוכה.

הקלנועית כמתנה יוקרתית הנשארת לאורך זמן

כיום, יש לכם יכולת להעניק מגון רחב של מתנות שאכן יכולות לשמח את היקרים לכם: החל מכרטיסים לסרט, שובר למסעדה מפנקת או בושם ריחני ונעים. המתנות האלו בסופו של דבר מעניקות חוויה רגעית ותו לא, בעת שהקלנועית הינה מתנה שמשפרת ומשדרגת חיים ומשנה אותם מן הקצה אל הקצה. יש לכם הזדמנות נהדרת להעניק מתנה משמעותית, שהיא הרבה מעבר למתנה, אלא זריקת מרץ ועידוד ופתח לעצמאות שלא הייתה ליקרים לכם הרבה זמן. הקלנועית היא השקעה לטווח הארוך, וזאת בשונה ממתנות חומריות אחרות.

קלנועית זוגית משפרת את איכות החיים להמון אנשים

המתנות שמעניקים באירועים מרגשים באות לענות על צורך של כייף והנאה. מנגד, הקלנועית מעניקה מימדים חשובים יותר כמו היכולת להיות עצמאיים וחופשיים. כן, הקלנועית מגלמת בתוכה גם המון כייף, מאחר ובעקבות העצמאות שחוזרת אל חייהם של בני הגיל השלישי, הם חשים סיפוק אדיר ומתעוררים לחיים מחדש.


לבחירתכם, אפשרות לרכוש קלנועית זוגית, או קלנועית המתאימה לנוסע יחיד. במקרים בהם אבא ואמא או סבא וסבתא חיים ביחד, ההמלצה היא לרכוש את הקלנועית המתאימה לזוג, וכך לאפשר להם ליהנות ממנה ביחד ולצאת לטיולים, סידורים ושלל גיחות אחרות כשהם תמיד ביחד, ולעולם לא לחוד.