“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

מידע למתכננים רכישת קלנועית: למי זה מתאים ומתי כדאי לקנות אותה

מעוניינים לרכוש קלנועית חדשה לכם או למישהו מבני משפחתכם? ובכן, אין ספק כי בשלבים מסוימים בחיים רכישת קלנועית היא פתרון התניידות מצוין ומדובר בלי ספק בכלי תחבורה שיכול לעזור לרבים ולשפר במידה רבה את האיכות החיים. 

אצלנו בגלגל יציב תוכלו לרכוש דגמים מובילים של קלנועיות איכותיות ממגוון סוגים וכמובן שנשמח לייעץ לכם וללוות אתכם בתהליך הרכישה מהשלב הראשון. עם זאת, בניגוד לחברות אחרות שרוצות רק למכור, לנו חשוב לדעת שכל לקוח שלנו מקבל בדיוק את מה שהוא צריך ולכן הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא האם בכלל יש צורך בקלנועית. לפני שנתחיל וננסה להבין למי תתאים הקלנועית ומתי כדי לרכוש אותה, נזכיר שאתם מוזמנים לפנות אלינו להתייעצות נוספת בכל שלב!

באילו מקרים כדאי לקנות קלנועית?

ובכן, היתרונות של קלנועית הם רבים ומדובר על כלי שמאפשר ניידות גבוהה באזורים רבים, כולל אזורים צפופים וכן ברכב חסכוני מבחינה אנרגטית שלא מצריך הוצאות רבות ומיותרות. הקלנועית תתאים בלי ספק לאנשים הבאים: 

  • אנשים מבוגרים עצמאיים שרגילים להתנייד בכוחות עצמם ומפאת גילם לא מצליחים ללכת ברגל או להתנייד בתחבורה ציבורים למרחקים גדולים. 

  • אנשים מבוגרים הנעזרים במטפל או מטפלת המסוגלים לנהוג בקלנועית עבורם, בלעדיהם או יחד איתם. 

  • אנשים בעלי נכויות שונות שלא מאפשרות להם תנועה רגלית. 

  • מבוגרים ובעלי נכויות שונות שמרבים לצאת מהבית, לעשות סידורים בעצמם ואוהבים לבלות במקומות ציבוריים. 

באילו מקרים לא כדאי לרכוש קלנועית?

נכון, קלנועית זה משהו שבהחלט יכול להקל על החיים, אבל יש מקרים בהם זה לאו דווקא הפתרון הטוב ביותר. הנה כמה דוגמאות:

  • לא כדאי לקנות קלנועית כאשר מדובר על אדם שלא נהג מימיו והנהיגה על הקלנועית תהיה ההתנסות הראשונה שלו עם רכב ממונע. 

  • כאשר יש צורך בהגעה למקומות מרוחקים יחסית שאינם בטווח הנסיעה של קלנועית או כאשר יש צורך בנסיעות דחופות על כבישים מהירים. במקרים הללו אגב, אם מדובר על אדם עם רישיון נהיגה, אפשר לפתור את הבעיה עם רכב חשמלי קטן

  • כאשר מדובר על אדם שכמעט ולא יוצא מהבית. 

מתי לקנות את הקלנועית?

אם אתם מבינים שאכן כדאי לרכוש קלנועית, אנו ממליצים לעשות זאת בהקדם האפשרי ולא ברגע האחרון. על אף שמדובר על כלי תחבורה נוח וקל לתפעול, ישנו תהליך הסתגלות מסוים וזה משהו שכדאי לעשות תמיד בנחת. בהצלחה!