“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

משדרגים את חוויית הנסיעה עם אביזרים לקלנועית

אפשר לומר בביטחון וללא כל ספק, כי הקלנועית שידרגה את חייהם של רבים. ניתן לצפות בה ולתפוס אותה ככלי המובן מאליו, אך לא רחוקים הימים בהם הקלנועית הייתה חלומם של אנשים רבים שביקשו מענה הולם למצבם. לאחר שרכשתם לעצמכם קלנועית וכיום אתם נהנים  מעצמאות, חופש תנועה והתניידות קלה, תשמחו לגלות כי תוכלו לשדרג את חוויית הנסיעה שלכם בה באמצעות אביזרים שונים המיועדים לה.

באמצעות אביזרים קטנים, תגלו איך ניתן בקלות לשדרג את החוויה שלכם, ולהפוך את השימוש בקלנועית לפונקציונאלי אפילו יותר. משקיעים עכשיו, ונהנים יותר בעתיד. אילו אביזרים עומדים לרשותכם?

 

ארגז כלים ממתכת עם מנעול:

לא מעטים האנשים אשר מתניידים לאורך יום שלם עם הקלנועית. החל מסידורים בשעת הבוקר, ביקור אצל הרופא, סיבוב קניות קצר ולאחר מכן טיול בפארק השכונתי. המשמעות היא שמדובר על כלי שמלווה אתכם לאורך כל היום לאורך שעות רבות, כך שסביר כי תרצו להתנייד עם חפצים אישיים לרבות תיק אישי, שקית עם מזון ומים, או ארנק ומכשיר סלולארי. עם התקנת ארגז לאיחסון בגב הקלנועית, תוכלו להבטיח כי החפצים שלכם שמורים ומוגנים על ידי מנעול. מעבר לכך, בעת שיצאתם לקניות וחזרתם עם מספר שקיות, תוכלו לשים אותן בקלות בארגז ולהבטיח לעצמכם נסיעה נוחה.


כיסוי לקלנועית מפני הגשם:

הקלנועית תשרת אתכם גם בימי הקיץ וגם בימי החורף – כך שמדובר על כלי שהופך להיות אלמנט מרכזי בחייכם. לעתים, יהיה עליכם להחנות את הקלנועית מחוץ למבנה מסוים ולרדת ממנה לכמה רגעים. בימי החורף, המאופניינים בגשם, תוכלו לכסות את הקלנועית בעזרת כיסוי מיוחד המגן עליה מפני הגשם. חשוב לזכור כי קלנועית היא כלי חשוף, כך שאם לא תגנו עליה עם סוכך גשם, אתם עלולים לחזור אל קלנועית רטובה שלא יהיה נעים לשבת בה.

 

תופסן למקל ההליכה:

הקלנועית מלווה אתכם למקומות רבים ומסייעת לכם בהתניידות לאורך כל היום. לעתים, אתם מגיעים אל נקודה מסוימת ומחליטים להתנייד קצת גם בכוחות עצמכם. לא מעטים אלו המגיעים לגיל מסוים שבו הם נעזרים במקל הליכה על מנת להנות מהליכה יציבה יותר וקלה יותר. אתם בטח שואלים את עצמכם היכן תשימו את מקל ההליכה בעת שאתם נוסעים בקלנועית. התשובה לכך היא שתוכלו לשבץ בתוך הקלנועית שלכם תופסן המיועד למקל ההליכה. כך אתם נהנים מהיכולת להתנייד גם באמצעות הקלנועית, וגם עצמאית עם גופכם בעת שתחליטו.

 

אילו עוד אביזרים עומדים לרשותכם?

עולם האיבזור לקלנועית הינו גדול ומציע לכם לשדרג את חוויית הנסיעה שלכם. אביזרים נוספים שתוכלו לרכוש על מנת למקסם את הנסיעה שלכם הם: צופר, מטען לטלפון הנייד שלכם, כבל מאריך, מראה מרכזית, מדחס לניפוח וגם גלגלים רחבים בחלקה האחורי של הקלנועית.

מעוניינים לקרוא כתבה נוספת על החידושים שיש לקלנועיות לחץ כאן.