“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

מתי כדאי לקנות קלנועית חדשה?

אנחנו חברת גלגל יציב ומעבר לכך שאנו שמחים לשווק תמיד את הקלנועיות האיכותיות, הנוחות והבטוחות ביותר, חשוב לנו תמיד לעזור ללקוחות שלנו להבין מתי כדאי לעשות את הצעד של רכישת קלנועית וכן לעזור בתהליך ההתאמה של קלנועית לכל משתמש. 

לפני שנתחיל ונדבר על המצבים בהם בהחלט כדאי להתחיל לשקול רכישה של קלנועית, נזכיר שאם יש לכם שאלות או דברים שאינם ברורים אתם בהחלט מוזמנים להתייעץ איתנו טלפונית בכל שלב!

גילאים מבוגרים

זהו כמובן השימוש המוכר והנפוץ ביותר בקלנועיות ואין ספק שמדובר בבשורה נפלאה עבור בני ובנות גיל הזהב בעידן שלנו. הקלנועית מאפשרת התניידות מלאה, חוסכת את המאמץ והסיכון שבהליכות ארוכות ונותנת לאנשים מבוגרים עצמאות של ממש, שהיא בהחלט לא עניין של מה בכך בשלבים הללו בחיים. 

אז מתי כדאי לשקול רכישה של קלנועית כאן? ובכן, כאשר רואים שקשה להתנייד כבר ברגל, כאשר הנסיעה ברכב אינה אפשרית בגלל המהירות הגבוה ובמיוחד כאשר מדובר על קשישים עצמאיים באופיים שרוצים ויכולים להמשיך ולקיים את עצמם באופן עצמאי גם בגיל מבוגר. 

מוגבלויות ונכות

חשוב לדעת שקלנועית זה אמנם כלי תחבורה המזוהה עם אנשים מבוגרים, אבל הם ממש לא היחידים שיכולים להפיק ממנו תועלת רבה. במקרים של מוגבלויות פיזיות וכאשר יש צורך להתנייד לאזורים קרובים, הקלנועית יכולה להיות לעזר בכל גיל ובכל שלב בחיים. מומחי אתר פולקו המשווק ציוד שיקומי לילדים, בהחלט ממליצים על הקלנועית במקרים רבים כציוד עזר בגילאים צעירים וזה משהו שבהחלט שווה לשקול בשלב הזה.  

כמובן שצריך לזכור שהנכונות של אותו אדם שאמור להשתמש בקלנועית היא קריטית למדי וזה משהו שצריך לקרות רק עם שיתוף פעולה מלא. במקרים רבים לאחר התנסות קצרה, בעלי מוגבלויות שונות מבינים מהר מאד שמדובר בדבר שיכול לשפר את החיים במידה רבה ולהקל עליהם באופן משמעותי. 

כלי עזר למטפלים

בין אם מדובר במטפלים בקשישים או במטפלים עם מוגבלויות, הקלנועית יכולה גם כאן להוות כלי עזר משמעותי. חשוב מאד לדאוג שרוכשים קלנועית שמתאימה ליותר מאדם אחד ומאפשרת הרכבה של נוסעים. כמו כן שווה מאד לשקול קלנועית עם אפשרויות לאחסון, מפני שהרבה פעמים המטפלים הם אלו שעוזרים בסידורים השונים של המטופל כמו קניות וסידורים אחרים והקלנועית יכולה לעזור איתם בלי שום ספק. 

שימו לב - נגענו כאן בכמה מצבים נפוצים בהם שווה לשקול רכישה של קלנועית חדשה. אם אתם לא בטוחים אם ומתי כדאי גם לכם לעשות את זה, אתם מוזמנים להתייעץ איתנו ונשמח מאד לעזור בכל שלב!