“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

מתנת החג שלכם לסבא וסבתא: הקלנועית

ראש השנה הוא כנראה החג החשוב והמשמעותי ביותר במסורת היהודית ובתרבות הישראלית: החג שבו מקבלים כולם הזדמנות חדשה בדמות דף חדש לכל ההתחלות החדשות. כשם שאתם אוהבים לקבל מתנות, אתם גם אוהבים להעניק מתנות לבני המשפחה הקרובים לכם.

אתם תוהים איזו מתנה לרכוש לסבא ולסבתא היקרים לכם כל כך? השנה הזו, אתם תעניקו להם במתנה כלי משמעותי שיכול לפתוח את השנה החדשה שלהם בטעם מתוק מאד: הכירו את המתנה שלכם, קלנועית.

 

קלנועית חדשה תשדרג את חייהם

המוח האנושי הצליח לגשר על לא מעט פערים, אך בכל הקשור לקצב ההתבגרות והזיקנה, המלאכה עוד רבה. העובדה כי סבא וסבתא היקרים לכם מזדקנים, לא אומרת שהם צריכים לוותר על דברים חשובים ומשמעותיים כמו עצמאות, ניידות וחופש. באמצעות קלנועית  אין צורך לאמץ את הגוף אלא יש אותה שעושה את הצעדים המשמעותיים בשבילם.

 

עכשיו כבר אפשר לנוע לבד

אחת הסיבות הטובות ביותר לרכוש לסבא וסבתא את הקלנועית היא מאחר והמון פעמים המבוכה מונעת מהם לעשות זאת. בני הגיל השלישי וכל החוג המבוגר מכירים היטב את הקלנועית, אך המון פעמים דוחים את ההתעניינות בה ובטח שאת רכישתה, זאת מהחשש כי היא תמתג אותם כמבוגרים וככאלו שזקוקים לעזרה. בעת שאתם אלו שתרכשו את הקלנועית, הם יקבלו אותה בחיבוק גדול ויזכו לטעום שוב מחדש את טעמו של החופש. שנה חדשה בה החופש מונח להם בידיים היא בהחלט שנה טובה ומתוקה!

 

נסיעה בקלנועית היא בטוחה

אם יש דבר חשוב ובכל גיל, הוא חיי החברה. בני הגיל השלישי לא אחת מוצאים עצמם מוותרים על חיי חברה עשירים ומפרים מאחר והם מוצאים קושי לצאת מביתם אל מרחבים ציבוריים. השנה הזו, לא צריך לוותר על חיי חברה או להתפשר על נוחות – קלנועיות מגשרות על הפערים ומאפשרות לאנשים המבוגרים להתנייד ללא כל מגבלה, תחושת עול או כאבים מיותרים. השנה הקרובה, היא שנה שבה מחזקים את הקשרים החברתיים, מחדשים את הקשרים מפעם ונהנים מחופש אמיתי!