“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

נסיעה טובה מתחילה עם אביזרים מתאימים לקלנועית

לכל עונה יש את היתרונות והחסרונות שלה, ובעת שמדובר על עונת החורף, הרי שבכל מה שקשור לנהיגה על קלנועית, מדובר בעיקר על חסרונות. עד לא מזמן הנהיגה על הקלנועית בחודשי החורף הייתה מאד לא מומלצת, אך לשמחתכם כיום ניתן באמצעות אביזרים שונים למנף את הבטיחות ולאפשר לכם להתנייד בקלות ובעצמאות גם כאשר השמיים אפורים ושולחים דרישת שלום בדמות גשמים.

 

נשארים יבשים הודות לסוכך הגשם

בחנות הקלנועיות אתם תהיו עדים לקטלוג אביזרים עשיר מאד שיכול לענות לכם על כך צורך וצורך. לצד האביזרים הבידוריים יותר, ישנם אביזרים פונקציונאליים המומלצים לכל אחד מכם שרכש קלנועית – זוגית, יחיד או מתקפלת. למרות שהחורף הישראלי אינו ארוך ובטח שאינו קשה בהשוואה למדינות אחרות, הרי שחשוב לקחת בחשבון את הימים הגשומים שיכולים להקשות עליכם מאד. סוכך הגשם מבטיח לכם הגנה מפני הגשם, תוך שהוא אינו מגביל אתכם בתנועה. הסוכך שקוף לחלוטין, כך שאתם יכולים ליהנות מראות נהדרת ואפשרות להתנייד גם בימים גשומים.

 

התקינו צופר לחיזוק תחושת הביטחון

הנהיגה בחורף מאתגרת יותר, ומאחר ומעורבים בדרך גם גשמים ורוחות, ישנם המון נהגים המשנים את דפוס הנהיגה שלהם. מאחר ומדובר על הפרעות המצטרפות לנהיגה השגרתית והשקטה שהנהגים מורגלים אליה מהעונות הקודמות, הרי שלא אחת ישנם מכשולים שונים בדרך שצריך לגשר עליהם. על כן, במידה ואתם צופים סכנה בדרך, במידה ונהג אינו רואה אתכם או שהוא אינו רואה הולך רגל – תוכלו להתריע על כך באמצעות הצופר. הקלנועיות לא מגיעות עם צופרים מותקנים, אך אתם תוכלו להתקין אותם וכך לחזק את תחושת הביטחון שלכם.

 

ארגז הכלים ישמור על החפצים שלכם יבשים

חשוב לזכור כי לצד מעטפת ההגנה החיונית, הרי שחשוב גם לשמור על הציוד שלכם הנמצא בתוך קלנועית. בעונת הסתיו, האביב והקיץ אתם יכולים להסתדר בלי ארגז כלים, שכן אין כל חשש לפגיעה בחפצים שלכם הנמצאים בשקית סמוך אליכם. מנגד, עונת החורף הגשומה יכולה לגרום לפגיעה בחפצים שלכם לרבות המכשיר הסלולארי, התיק שלכם ומסמכים שאתם נושאים עמכם. על כן, רגע לפני שהגשם הראשון מגיע, התקינו ארגז כלים בקלנועית שיבטיח כי כל החפצים שלכם ישארו יבשים!

 

אפוד זוהר: חכמים בדרך גם בחורף!

אחד הדברים החשובים ביותר בנהיגה בחורף היא הראות: ככל שתראו טוב יותר, כך אתם יכולים להיות מוגנים יותר ולהגן גם על השותפים שלכם לדרך. בעוד הרכבים הפרטיים מסמנים את הנוכחות שלהם באמצעות פנסים ואורות, אתם תוכלו להגביר נוכחות באמצעות האפוד הזוהר. זיכרו כי הקלנועית הינה חשופה, ובתנאים קשים הכוללים רוחות וגשמים, קשה לנהגים אחרים ולהולכי רגל להבחין בכם. ההמלצה הברורה היא לצאת לדרך עם אפוד זוהר בכל שעות היום – הכל בכדי להבטיח כי תצאו בשלום ותחזרו בשלום.