“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

עזרים חשובים לבני הגיל השלישי

ככל שהיל עולה כך גם הכאבים שבאים איתו. כאבי שרירים, כאבי רגליים, גב וברכיים נפוצים מאוד בגיל זה וכל בעיה קטנה שהייתה בעבר בשרירי הגוף הופכת לכואבת יותר. ללכת ברגל הרבה זמן, לנקות את הבית ולעשות פעילויות שעשיתם בעבר, הופכות להיות הרבה יותר מאתגרות בגיל 60 ומעלה. מצד שני, זה בדיוק הגיל שיוצאים בו לפנסיה ובדיוק הזמן להתחיל להנות מהזמן הפנוי. אז איך תשלבו את האתגרים יחד עם הרצון להנות בזמן הפנוי? במאמר זה תוכלו לקרוא על מספר עזרים נהדרים עבור בני הגיל השלישי שיעזרו לכם להנות ולהרגיש פחות את האתגרים

קלנועית 

קלנועית היא הרכב המומלץ ביותר עבור בני הגיל השלישי ומעלה. מדובר ברכב קל המיועד לנסיעות קצרות באזור הבית. המטרה של הקלנועית לעזור לכם לעשות את הסידורים שלכם בקלות. חשוב לציין כי יש סוגים רבים של קלנועיות וניתן להתאים עבורכם גם קלנועיות שניתן לעלות איתם לטיסה והן מיועדות עבור טיולים. מומלץ לכתוב לכם את הצרכים שלכם ועל פי הצרכים להתאים את הקלנועית הנכונה עבורכם. 

מדרסים לפלטפוס

פלטפוס זו תופעה שקיימת לרבים כבר בהיותם צעירים. מדובר בתופעה בה הקשת של כף הרגל ישרה ולא קשתית כמו שהיא אמורה להיות. תופעה זו יוצרת כאבים שונים באזורי הרגליים, הגב והיציבה. בגיל השלישי, בעיית הפלטפוס מורגשת יותר ועל מנת להקל עליה, מומלץ לקנות מדרסים לפלטפוס. את המדרסים לפלטפוס מתאימים עבורכם במיוחד. אתם מגיעים למדידה של כף הרגל ומכינים לכם מדרסים לפלטפוס על פי המידה שלכם והנעל שאיתה אתם הולכים ביום יום. חשוב מאוד מידי פעם להגיע ולבדוק שהמדרסים עוד טובים ובמידת הצורך לבצע החלפה שלהם. 

מקל הליכה לטיולים

דבר שעוזר מאוד ליציבה בעת הליכה מרובה הוא מקל הליכה. מטיילים רבים משתמשים בו בטיולים ובני הגיל השלישי אף הם נעזרים בו. על המקל משעינים את כובד הגוף וזה מקל מאוד בעת הליכה מרובה. כך ללא ספק תוכלו לטייל ולהקל על עצמכם. 

נעלי ספורט או נעליים אורטופדיות

נעליים טובות להליכה יכולות לעשות עבורכם פלאים. יש כיום חנויות ספציפיות שניתן להזמין בהם נעליים אורטופדיות שיעזרו לכם לחלק היטב את כובד הגוף על כף הרגל. נעליים כאלו יהיו נוחות מאוד לאורך זמן ותוכלו לטייל איתם מבלי להרגיש כאב. מומלץ לקנות נעליים אורטופדיות סגורות לחורף וסנדלים אורטופדיות עבור הקיץ על מנת לתת לרגליים לנשום. זיכרו, בקיץ הרגליים מתנפחות מעט, לכן חשוב ללכת ולמדוד את הנעליים. 

לסיכום, אם הגעתם לגיל שישים ואתם מרגישים קושי, אל ייאוש! יש כיום המון עזרים טובים שתוכלו בעזרתם לטייל ולנצל היטב את הזמן הפנוי שנוצר לכם כעת.