“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

עשרת היתרונות הגדולים של הקלנועית

1.היא יכולה להחליף מטפל צמוד

כשאתם מחפשים קלנועית למכירה אתם למעשה מעניקים לעצמכם את ההזדמנות לחסוך לא מעט כסף. הסיבה? אם עד היום העסקתם מטפל צמוד שהיה מבצע עבורכם מטלות שונות מחוץ לבית, כעת עם הקלנועית אתם יכולים לעשות זאת לגמרי לבד וללא סיוע חיצוני.

 

2.הודות לקלנועית אתם משיבים לעצמכם את העצמאות

הקלנועית מאפשרת לכם להסתובב במרחב הציבורי, גם במקרים בהם אתם סובלים מקשיים בהתניידות מכל סיבה. תוכלו לנהוג על הקלנועית בגנים ציבוריים, מוסדות ציבור ומרכזי קניות.

 

3.גם בנסיעה, לא צריך להיפרד

קלנועית למכירה הייתה מוצעת לכם בעבר אך ורק בדגם המתאים לנוסע יחיד. כיום? מוצעות למכירה גם קלנועיות המתאימות לזוג נוסעים – מה שאומר שאתם שומרים על הביחד גם לאורך השהות מחוץ לבית.

 

4.היא נכנסת מקופלת אל הרכב שלכם

לצד קלנועית היחיד והקלנועית הזוגית, ישנה קלנועית נוספת שכדאי שתכירו: הקלנועית המתקפלת. קלנועית זו מתאימה לאלו מכם שגם ממשיכים לנהוג על רכב פרטי, כך שאתם יכולים להכניס אותה אל תא המטען ולפרוק אותה עם הגעתכם אל אזורים עירוניים.

 

5.אפשר להתנייד איתה גם בחורף

למרות שרבים סבורים כי הקלנועית מתאימה לשימוש בקיץ בלבד, הרי שתוכלו להשמיש אותה גם בחורף הגשום. הודות לסוכך הגשם, תוכלו לנהוג בקלנועית ולהתנייד ממקום למקום בבטיחות.

 

6.אפשרויות רכישה מגוונות

קלנועית למכירה לא מוצעת לכם רק כדגם חדש, אלא שניתן לרכוש גם קלנועית יד שניה המעניקה לכם הזדמנות לחסוך לא מעט כסף. אם בעבר הקלנועית הייתה נגישה רק לנתח מסוים באוכלוסיה, כעת רבים יכולים להרשות לעצמם לזכות בעצמאות.

 

7.דרך ההתניידות הקלה ביותר לאנשי שירות

הקלנועית לא מתאימה רק לאנשים בעלי מוגבלויות שונות, אלא גם לאנשי שירות שעובדים במרכזי שירות גדולים. כיום הקלנועית נמצאת בשימוש במרכזי קניות, בתי חולים וקופות חולים, נמלי תעופה ומחסנים לוגיסטים. הודות לה, ניתן להתנייד בקלות בתוך המרחבים הסגורים ולבצע משימות במהירות רבה יותר.

 

8.ניתן לאחסן אותה גם בבית

גם אם רכשתם קלנועית מתקפלת וגם אם קלנועית שאינה מתקפלת, היא מתאימה לאחסנה ביתית. המון פעמים ישנם אלו המביעים חשש כי אין להם מחסן קרוב לבית בו הם יוכלו לאחסן את הקלנועית, אך בגודלה היא מתאימה גם לאחסנה ביתית – כך שהיא זמינה לכם בכל עת.

 

9.ניתן לשדך לה שלל אביזרים

בעוד הרכבים הפרטיים נהנים מעולם של אביזרים המשדרגים את חוויית הנסיעה, גם לקלנועית תוכלו לשדך מגוון רחב של אביזרים: החל משילוב צופר ופנסים, שדרוג הקלנועית במראות נוספות ועד הרכבת סוכך גשם וארגז כלים בו תוכלו לאחסן חפצים אישיים וקניות שביצעתם.

 

10.אינכם צריכים רישיון נהיגה בשביל קלנועית

ואם גם אתם הייתם בטוחים כי אתם צריכים רישיון נהיגה על מנת לנהוג בקלנועית, דעו כי הקלנועית אינה נחשבת לכלי רכב ועל כן אינכם צריכים רישיון בכדי ליהנות מכל התועלות שבה.