“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית המותאמת לנכים

נכים הסובלים מלקות קלה בניידות, אולם כזאת שמקשה עליהם ללכת מרחקים ארוכים יותר מאורך המסדרון בביתם, למשל, יכולים היום לעשות שימוש בקלנועית לנכים.

קלנועית זאת מתפקדת במקרים אלה כמו כסא גלגלים לכל דבר, אבל ההרגשה של היושב בה היא הרבה יותר טובה – ויש לכך משמעות מאוד גדולה.

אבל נתחיל מהתחלה.

 

מהי קלנועית?

קלנועית היא רכב חשמלי קטן ממדים, המופעל באמצעות סוללה אחת או שתיים, הניתנות להטענה באמצעות חיבור לחשמל.

הקלנועית כוללת כפתור שבאמצעותו ניתן לשלט במהירות ומוט היגוי שמאפשר להסיע את הקלנועית קדימה ואחורה, והיא מאפשרת לאנשים שניידותם מוגבלת להגיע ממקום למקום בקלות יחסית.

הרכב מתאים במיוחד לאנשים אשר עדיין מסוגלים ללכת מרחקים קצרים ולהחזיק את גופם כשהוא זקוף ויציב, ויכולים לשלוט בצורה מלאה ברכב.

לעוד הסברים על מהי היא קלנועית לחץ כאן!

 

הקלנועית בשירות הנכים:

אנשים המוגבלים בניידותם ואינם יכולים ללכת מרחקים ארוכים, יכולים למצוא בקלנועית פתרון מצוין המאפשר להם לשמור על עצמאותם ולא להיות תלויים באנשים אחרים.

אם באפשרותם לשבת בצורה זקופה ויציבה ולשלוט במוט ההילוכים של הרכב, הרי שהם יכולים להגיע ממקום למקום באופן עצמאי, ולהמשיך לחיות את החיים להם היו רגילים.

הקלנועית בעצם משמשת אותם ממש בדומה לכסא גלגלים, רק שהיא לא "מקטלגת" אותם כאנשים נכים, והדבר משפיע מאוד לטובה על ההרגשה הכללית.

 

היכן ניתן להשתמש בקלנועית?

הקלנועית ניתנת לשימוש כמעט בכל מקום: אדם המתקשה בניידות וגר בקיבוץ, למשל, יוכל להיעזר בקלנועית על מנת להגיע מביתו אל המכולת, אל המועדון או לכל מקום אחר שבקיבוץ; עבור אנשים שמתגוררים בעיר הקלנועית היא פתרון מצוין עבור מי שרוצה להסתובב בקניון או באזורי קניות פתוחים, ועבור אנשים המעוניינים להצטרף לטיולים בשטחים פתוחים מישוריים המאפשרים נסיעה בקלנועית.

נכים אשר לא יכולים להתנייד בכלל באופן עצמאי יוכלו להיעזר בקלנועית כנוסעים, במקום להיעזר בכל כסא גלגלים.

 

רכישת קלנועית:

אם גם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית לנכים עבורכם או עבור היקרים לכם, הקפידו לרכוש אותה רק מחברה המתמחה בייצור קלנועיות, ואשר מספקת אחריות מלאה על הרכב.

ממש כמו בבחירת כסא גלגלים – חשוב מאוד שהקלנועית תהיה נוחה למשתמש על מנת שיוכל לנהוג בה בבטחה.

לסיכום – קלנועית היא פתרון מושלם עבור אנשים שמתקשים בניידות, והיא מאפשרת להם להמשיך לשמור, ככל שרק ניתן, על עצמאות.

הרכב הקטן הזה עשה שינוי גדול מאוד בחייהם של אנשים בעלי מוגבלות בניידות, ואין בכלל ספק שהוא אחת ההמצאות הגדולות והטובות.

רכישת קלנועית איכותית מתוצרת חברה המתמחה בייצורן, תשפר באופן משמעותי את איכות חייו שלכל אדם המוגבל בניידות ועדיין יכול לשבת ישיבה זקופה ולתפעל את מוט ההיגוי, ותאפשר לו, ככל שרק אפשר, לשמור על עצמאות.