“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית זוגית - לחשוב בשניים

שוק הקלנועיות בישראל מציע מגוון רחב של סוגים ודגמים, ביניהם קלנועית יחיד, מיני מתקפלת, מידי וזוגית. הקלנועיות משמשות מגוון קהלי יעד למטרות שונות ,כאשר לכל סוג יש מאפיינים ותכונות ייחודים. יחד עם זאת, קלנועית זוגית תמיד נמנית על הסוגים היותר מומלצים, למרות שעלויותיה גבוהות יחסית. זאת מאחר שהיא מאפשרת נסיעה עם נוסע נוסף מלבד הנהג, וכך מגדילה את אפשרויות השימוש טווח הקצר והארוך

 

מי נדרש לקלנועית זוגית:

קלנועית זוגית הינה מוצר הכרחי עבור כל אדם קשיש או מוגבל הנדרש לליווי צמוד של בן משפחה או מטפל סיעודי. כמו כן, הקלנועית נחוצה לאנשים שאינם יכולים לנהוג בה ונדרשים שמלוום ינהג עבורם. מעבר לכך, מדובר בכלי נחוץ למקומות עבודה, שכן קלנועית שיכולה להסיע יותר מאדם אחד מייעלת את התנהלות הארגון, וגם  חוסכת בכמות הקלנועיות שהחברה נדרשת לרכוש.

 

קלנועית זוגית - לחשוב קדימה:

רבים מבין הקשישים ובעלי המוגבלויות הפיסיות מסוגלים בהחלט לנהוג בכוחות עצמם בקלנועית באופן בטוח ויציב. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בהשקעה לטווח הארוך, כדאי גם לחשוב קדימה לימים בהם מצבו של הקשיש או המוגבל ידרוש סיוע וליווי צמוד של מטפל סיעודי. בנוסף, יש לתת את הדעת על היום בו מצבו של בעל הקלנועית כבר לא יאפשר נהיגה עצמאית, והמלווה יצטרך לנהוג עבורו. על כן, במקרים רבים מומלץ לרכוש קלנועית זוגית מתוך מחשבה ותכנון קדימה.

 

קלנועית זוגית מעלה את איכות החיים:

גם אם קלנועית זוגית איננה הכרח מציאות, היא בהחלט תורמת להעלאת איכות החיים של בעליה. כך לדוגמא, בני זוג יכולים לנסוע בקלנועית בצוותא לקניות, למועדון או למתנ"ס הקרוב, לטיול נעים בפארק, קניית ריהוט לחדר השינה הכולל מזרונים וארונות, ביקור חברים או אפילו לבית הקפה. מעבר לכך, קלנועית זוגית הופכת את הביקור בבית הסבים לחוויה מהנה עבור הנכדים, שמחכים בשקיקה לרגע בו ייקחו אותם לסיבוב על כלי הרכב המלהיב. במילים אחרות, קלנועית זוגית היא הרבה יותר מכלי פונקציונאלי האפשר לבצע פעילויות שונות, אלא מהווה גם אמצעי חברתי לבילוי ועשייה משותפת עם האנשים הקרובים אליכם.