“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית מתקפלת - פיתרון קומפקטי ונוח

ענף הקלנועיות, בדומה לענף הרכבים משתכלל כל הזמן. מעצבי ומהנדסי הקלנועיות מנסים להביא לנוחות מקסימלית עבור המשתמשים. נוחות לאדם נכה ולמשפחתו זה הדבר הטוב ביותר שיכול להקל עליהם בקושי הקיים. המשפחות וגם האדם הנכה משתדלות לקנות עבורו אביזרים אשר יעזרו לו להיות כמה שיותר עצמאי ולעשות פעולות שונות כמו כל אחד. קניית קלנועית יחיד מתקפלת היא התשובה עבורכם, עליה נדבר במאמר זה.

מהי קלנועית מתקפלת מובי?

אם עד היום כאשר חשבתם על קלנועית, חשבתם על רכב קל עם ארבע גלגלים ושני מקומות, כעת חישבו על רכב יחיד אשר עיצובו מקנה נוחות וקלות שימוש, הוא נכנס לרכב בקלות, נפתח בקלות ומאפשר התניידות באזורים שאינם כביש כמו קניון למשל. לרכב זה יתרונות רבים, ריכזנו חלק מהם כאן במאמר.

יתרון מספר אחד – היא מתקפלת

האפשרות לקפל את הקלנועית כמו מזוודה בעזרת יד אחת היא אחד מהיתרונות הגדולים ביותר שלה. כך למעשה היא נכנסת לרכב בקלות, למעליות, בניינים, קניונים, תחבורה ציבורית ואפילו לטיסות. זה מאפשר נוחות בהתניידות ממקום למקום מבלי שיהיה אלמנט של סירבול. בזכות קיפול קומפקטי זה, היציאה מהבית לא מקשה על האדם שמשתמש בקלנועית.

יתרון מספר שתיים – מאפשרת פיקוד שבת

מבוגרים ונכים שומרי שבת תמיד חיפשו פיתרון התניידות בהגעה לבית הכנסת. קלנועית מובי מכילה מנגנון פיקוד שבת מאושר על ידי מכון צומת. מנגנון זה פותר את בעיית ההתניידות ומאפשר לאנשים אלו להגיע לבית הכנסת מבלי לחלל את השבת. את המנגנון ניתן להוסיף כאביזר נלווה.

יתרון מספר שלוש – משקל נשיאה גבוה

הקלנועית מאפשרת נשיאה של אדם עד משקל של 130 ק"ג. זהו משקל נשיאה יחסית גבוה אשר מותאם לאדם בוגר. מעבר לכך, סוללת הקלנועית היא סוללת ליתיום חזקה אשר מאפשרת נסיעה של עד 20 ק"מ רצוף. זה בהחלט מאפשר לעשות טיול אחר הצהריים, לצאת לקניות בעיר או בקניון הקרוב מבלי לחשוש שהסוללה תסתיים.

יתרון מספר ארבע – אביזרים נלווים חשובים

ניתן להוסיף לקלנועית אביזרים נלווים חיוניים כמו מטען נייח שנטען בנפרד מהקלנועית, כך שאתם יכולים להטעין את הסוללה בנפרד בבית. אין חובה לחבר את כל הקלנועית. אביזר נוסף שאפשר להוסיף הוא מזוודת נשיאה, סל קדמי מתקפל, מתקן לכוס שתייה, פנס קדמי ומתקן לטלפון.