“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

רוכשים קלנועית יד שניה? היתרונות והחסרונות

כידוע, לכל מטבע יש שני צדדים, כאשר חשוב עם כל החלטה שאתם לוקחים לקחת בחשבון כל צד. רכישת קלנועית יד שניה מסתמנת כיום ככדאית ומומלצת מאד לקהל היעד, כאשר היתרון הבולט יותר מכל עם רכישה מסוג זה הינו המחיר האטרקטיבי. לפניכם סריקה קצרצרה של יתרונות וחסרונות של רכישת הקלנועית שכבר נעשה בה שימוש:

 

אפקט השימוש: אותו האפקט!

הדבר החשוב ביותר שצריך לעמוד אל נגד עינייכם הוא חוויית השימוש שלכם. בעת שאתם רוכשים קלנועית יד שניה, חשוב שתדעו כי אין כל הבדל בין קלנועית חדשה ובין קלנועית שכבר נעשה בה שימוש בכל הקשור לחוויית השימוש שלכם. המטרה של הקלנועית היא לאפשר לכם התניידות ממקום אל מקום במרחבים עירוניים, כאשר היא זו המגשרת על פערים ומאפשרת לכם שלא לאמץ את גופכם לשווא. כל קלנועית יד שנייה הנמכרת לכם, הינה קלנועית שעברה שלל בדיקות שמצאו כי ניתן להשמיש אותה.

 

מידת ההתאמה אליכם: תלוי במלאי

בכל הקשור למידת ההתאמה של הקלנועית אליכם, נדמה כי לקלנועית החדשה ישנו יתרון מסוים: בעוד קלנועית חדשה תוכלו לרכוש במגוון רחב של דגמים, קלנועית יד שניה תוכלו לרכוש על בסיס המלאי הקיים. כידוע, קלנועיות מגיעות בכמה דגמים מובילים הכוללים קלנועית יחיד, קלנועית זוגית וקלנועית מתקפלת. בעוד הדגמים הללו ניתנים לרכישה כחדשים, לא תמיד הם יהיו זמינים כדגמים משומשים והמלאי תלוי במצב שוק הקלנועיות.

 

תקופת אחריות? לא תמיד קיימת

בעת שאתם רוכשים קלנועית חדשה, אתם מקבלים תעודת אחריות שבאמצעותה אתם מקבלים שקט נפשי וראש שקט. כידוע, לא אחת צצים כשלים וליקויים מסוימים המצריכים תיקון של איש מקצוע. בעת שאתם מחזיקים בתעודת אחריות, מניפה רחבה של תקלות לא עולה לכם כסף, וכך אתם יכולים לקבל מענה מקצועי ומלא בכל עת. מנגד, בעת שאתם רוכשים קלנועית יד שניה, ישנה סבירות כי תרכשו קלנועית שלא נותרה לה תקופת אחריות. במקרה שכזה ובמידה ויצוצו כשלים או תקלות בקלנועית, אחריות התיקונים תהיה עליכם.

 

אביזרים לקלנועית? לעתים כבר כלולים

עם רכישת קלנועית חדשה, עליכם לאבזר את הקלנועית בעצמכם עם מגוון האביזרים הניתנים לרכישה. אביזרים שכאלו יכולים להיות ארגז כלים לאחסון החפצים שלכם, מראות נוספות, צופר, פנסים ומטען לרכב. מנגד, בעת שאתם רוכשים קלנועית יד שניה, לא אחת הקלנועיות כבר מאובזרות במיטב האביזרים, כך שאתם יכולים לחסוך לא מעט כסף וליהנות מקלנועית משודרגת עם שלל אביזרים.

 

המחיר? בהחלט לטובתכם

ומה לגבי המחירים? כידוע, בעת שאתם רוכשים מוצר חדש, אתם משלמים עליו יותר. שוק היד השניה נמצא כיום בשיאו, ורבים אלו המעדיפים לרכוש מוצרי יד שניה על מנת ליהנות מהוזלה משמעותית. גם כאן, בעת שתרכשו קלנועית יד שניה, תזכו להנחה משמעותית מאד שעבור רבים הינה קריטית, שכן היא הופכת את רכישת הקלנועית לנגישה יותר.

קלנועיות חדשות עולות מטבע הדברים יותר כסף, אך חשוב לזכור שהן מגיעות עם כל היתרונות שברכישת מוצר חדש: תעודת אחריות מלאה וזאת מבלי שנעשה בקלנועית כל שימוש. לכל רכישה שתבצעו ישנם יתרונות וחסרונות, כאשר אתם אלו שצריכים להחליט מה אתם מעדיפים. שתהיה לכם נסיעה טובה ובטוחה!