“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

רכבים המותאמים למבוגרים ולנכים בגיל השלישי

מבוגרים ונכים בגיל השלישי עשויים להזדקק מפאת גילם לרכבים מיוחדים המתאימים עבורם באופן אישי. ללא רכב מיוחד בני הגיל השלישי עשויים לגלות קושי רב בנסיעה בדרכים. כיום כאשר ישנן לא מעט פעילויות לציבור הנכים חשוב ביותר לרכוש רכב  מתאים על מנת לאפשר נסיעה טובה ממקום למקום. ענף הרכבים עבר שינוי וכיום ניתן לראות שורה ארוכה של רכבים מתאימים לציבור הנ"ל במטרה לאפשר להם נסיעה איכותית ללא דאגות מיותרות.

הצורך ברכבים מיוחדים:

בגיל הזהב יכולת התפקוד יורדת באופן משמעותי, בין אם בשל זקנה או בין אם בשל מחלה ומשנה את החוקים.  משמעות הדבר היא כי הרכב צריך להתאים למצב החדש. כאשר קשישים אינם יכולים להתנייד ללא כיסא גלגלים חשוב ביותר לבחור עבורכם רכב הכולל מעלון באמצעותו ניתן  להעלות את הכיסאות לרכב. במטרה להקל על הנסיעה בקרב בני הגיל השלישי כדאי לרכוש רכבים הכוללים מושבים מרופדים ומערכת שמע איכותית- כל אותם אביזרים יאפשרו להם ליהנות מנסיעה טובה ומהנה.

אילו אביזרים חשובים צריכים להימצא ברכב:

דלתות: אם הנסיעות הן לבד או מלוות בבן או בת זוג, יש לשקול לרכוש רכב הכולל 2 דלתות כאשר הדגש יהיה על נוחות הכניסה לרכב.

נוחות הכניסה: חשוב להביא בחשבון את גובה הרכב בעת הרכישה- גובה המכונית עשוי להשפיע על אופן הנהיגה. יש לוודא כי הרכב אינו נמוך מדי  על מנת לאפשר כניסה ויציאה מהרכב.

גודל תא המטען: ההחלטה לוותר על תא מטען גדול יכולה להשפיע על גודל המכונית הפוטנציאלית לרכישה וכך ניתן לבחור מכונית קטנה יותר.

מכונית עירונית: מכונית קטנה הכוללת אבזור מתאים מתאימה לתנאי הנסיעה בעיר. כיום יצרניות הרכב מייצרות רכבים מתאימים לאוכלוסיית גיל הזהב ולאנשים בעלי מוגבלויות.

 

יש לרכוש את הרכב מטעם חברה ותיקה:

במטרה ליהנות מנסיעה איכותית ובטוחה ברחבי העיר יש לרכוש את המכונית מטעם חברה ותיקה בתחום אשר חרטה על דגלה מקצועית ואמינות. כל נסיעה, בין אם מדובר בנסיעה ארוכה או בנסיעה קצרה חייבת להיות בטיחותית כי מדובר בגיל השלישי. רכישת מכונית חדשה מעניקה תחושת בטחון. נוסף על כך חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב תקפיד על ביצוע בדיקות לרכבים השונים טרם העלייה לכבישים. הרכבים עוברים בדיקה מקיפה מדי חודש ומצויים תחת פיקוח של אנשי מקצוע החל מקצין בטיחות של החברה על מנת לוודא כי החברה עומדת בכל התקנים הדרושים. ישנם חברות ותיקות בתחום אשר מציעות לקהל הלקוחות רכבים הכוללים אבזור עבור ציבור הנכים ובני הגיל השלישי.  למידע נוסף על רכבים המותאמים לנכים לחצו כאן.