“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

מקורות מימון

הנהלת וצוות חברת גלגל יציב מציבים את טובת הלקוח במרכז העשייה, במטרה להביא לפתחו של כל לקוח את השרות והמוצר הטובים ביותר ובמטרה לאפשר לכל אחד, בכל מצב, ליהנות מיתרונות דגמי הרכב החשמלי לסוגיו. החברה מעמידה לרשותכם צוות סוכני מכירות אשר ישמחו להיפגש איתכם באופן אישי, לשוחח ולהגדיר יחדיו צרכים ורצונות אישיים, ולהתאים עבורכם תוכנית מימון לפי יכולתך, כזו אשר תהפוך כל רכישה לקלה, נוחה במיוחד, מושכלת וכדאית.

תנאי מימון

  • עד 24 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית
  • עד 12 תשלומים שווים בהמחאות
  • הנחה על תשלום במזומן

 מימון רכישת קלנועית ע"י מוסדות ממשלתיים

גובה ההשתתפות במימון רכישת קלנועית משתנה מגוף אחד למשנהו ומותנה ע"פ עמידה בקריטריונים ותנאים המוגדרים בתקנות הגופים השונים:

 מימון רכישת קלנועית ע"י משרד הביטחון – אגף השיקום

מחלקת משפחות באגף השיקום מטפלת באלמנות, הורים שכולים, ונכים עד 50%.
משרד הביטחון אינו רוכש את הקלנועית, כי אם מחזיר כסף לרוכשים וזאת אל מול הצגת חשבונית רכישה.

הורים שכולים זכאים למימון קלנועית יחיד עד גובה 12,500 ₪ וקלנועית עם מושב זוגי עד גובה 16,000 ש"ח – - חובה להמציא את כל המסמכים הרפואיים המעידים על ההגבלה והקושי בהליכה. כל אחד מבני הזוג השכול זכאי לקלנועית וזאת בתנאי שאין בבעלותו רכב פרטי. היה ובבעלות אחד מבני הזוג רכב פרטי – רק בן הזוג השני יהא זכאי להחזר כספי בגין רכישת קלנועית. הזכאות ניתנת למימוש אחת ל- 5 שנים.

אלמנות זכאיות למימון עד גובה 16,670 ש"ח בתנאים זהים למצוין לעיל.

חשוב! – לפני רכישת קלנועית מומלץ לפנות לאגף השיקום הסמוך למגוריכם ולוודא כי אכן אתם זכאים למימון כספי עבור רכישת קלנועית ובכך להבטיח מראש את ההחזר הכספי.

לפרטים נוספים אנא פנו לאגף השיקום: מח' משפחות ת"א טל: 03-6977548, לשכת מחוז חיפה והצפון טל': 04-8301114. לרשותכם לינק לאתר של אגף השיקום למעבר לחץ כאן!

מימון רכישת קלנועית ע"י המוסד לביטוח לאומי – גמלת ניידות

גמלה ניידות היה קצבה המעניקה הטבות למבוטחי הביטוח הלאומי הסובלים מליקויים ברגליים שמגבילים את ניידותם. הגדרת בהגדרת "מוגבל בניידות" נכללים כל אותם מבוטחים אשר מסוגלים לנוע באופן חלקי, או באמצעות אמצעי עזר לניידות, קרי כסא גלגלים או קלנועית.

תנאי הזכאות לגמלת ניידות

תושב ישראל הנמצא בישראל והוא לפחות בן 3 שנים ולא מלאו לו 67 שנים. לגבי אנשים מעל גיל 67, קיים המשך זכאות לגמלת ניידות בכפוף לתנאי הסכם הניידות שהיו עד גיל 67, כלומר שהזקן היה בעל זכאות לגמלת ניידות לפני גיל 67.

מי שעבר ועדה רפואית בביטוח לאומי או ועדה רפואית לעררים של משרד הבריאות בהן נקבעו לו אחוזי מוגבלות בניידות עקב ליקויים ברגליו.

ליקויי כושר הניידות מפורטים ברשימה ארוכה המכילה למעלה מחמישים ליקויים שונים בעיקר ברגליים, הפוגעים בכושר ההליכה של האדם. יתרונה הגדול של גמלת הניידות של הביטוח הלאומי הינו בכך שהיא מספקת הלוואות עומדות ותגמולים שמאפשרים ניידות ברכב פרטי, ואינה מסייגת את כיסוי הוצאות של נסיעות בתחבורה ציבורית. בנוסף, קצבת הניידות נועדה גם עבור הלוואה לרכישת רכב חדש, לרבות כיסוי המיסים החלים על רכישת רכב, החלפת רכב, רכישת אביזרי רכב ונהיגה מיוחדים לבעלי מוגבלות, לרבות מתקני הרמה של כסאות גלגלים או נוסעים לרכב. קצבת הניידות ניתנת לבעלי המוגבלות הנוהגים בעצמם, או בסיוע קרובים /מטפלים הנוהגים עבורם. למעבר לקריאה מורחבת על קלנועית לאנשים סיעודיים היכנסו עכשיו למאמר הבא!

הגשת תביעת גמלת ניידות למוסד לביטוח לאומי

יש למלא טופס בקשה לבדיקה רפואית לקביעת אחוזי מוגבלות בניידות ולשלוח ללשכת הבריאות המחוזית.

טופס תביעת גמלת ניידות מוגש לסניף המוסד לביטוח לאומי הקרוב למגורים, יש לצרף את תוצאות הבדיקה לקביעת מוגבלות בניידות שהתקבלה מלשכת הבריאות המחוזית. בנוסף, יתכן והתובע יקרא לועדה רפואית על מנת שזו תקבע את סוג הגמלה לה הינו זכאי ושיעורה.

אנו בגלגל יציב,
נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת – ללא כל התחייבות מצדכם.