“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית גדולה

מחפשים כלי רכב נוח ומרווח כך שתוכלו להתנייד ממקום למקום ללא בעיה? קלנועית גדולה היא הפתרון המושלם עבורכם! קלנועית גדולה היא קלנועית המקנה לנוסע חוויית נסיעה נוחה ובטוחה.

מהי קלנועית?

קלנועית היא כלי רכב נפלא על 4 גלגלים למרות שניתן למצוא גם קלנועית על 3 גלגלים. הקלנועית היא כלי להתניידות המופעל באופן חשמלי, מספק נסיעה טובה עד טווח קילומטרים מסוים (על פי הדגם שבוחרים) ומתאים יותר לנסיעה אזורית. הקלנועית יכולה לספק מענה למגוון רחב של אוכלוסיה מהדור ה3 או למי שיש בעיות ניידות שונות. קלנועית בדרך כלל עולה עד 15 אלף ש"ח. מגוון הקלנועיות בארץ הוא מאוד רחב והאופציה לרכוש קלנועית הנטענת על ידי סוללה מעניק לדור ה3 את היכולת לחסוך יותר כסף מאשר להחזיק רכב או להשתמש בכלי זה על מנת להגיע ליעדים שונים בטווח מסוים אשר ניתן לנסיעה על פי סוג הקלנועית. ניתן גם למצוא קלנועית גדולה לנוחות מירבית או קלנועית סגורה. כמות הביקוש בשנים האחרונות בעבור קלנועית צמח ובכך הצליח לאפשר להרבה בעלי עסקים שמתעסקים בתחום לשווק או לייצר קלנועיות ממגוון רחב של דגמים המתאים לצרכים שונים.

היתרונות של קלנועית גדולה 

נוכל למצוא יתרונות משמעותיים בבחירת קלנועית גדולה. ראשית כל בדרך כלל קלנועית מסוג שכזה  זקוקה גם לסוללה גדולה יותר הווה אומר שרוב הקולנועיות הגדולות יגיעו לזמן נסיעה רב ומרוחק יותר. קלנועית גדולה מספקת מרווח נפלא ליושב בה ואת היכולת לנסוע בלי בהרגשה נעימה. קלנועית גדולה היא בדרך כלל מרשימה יותר וניתן לאבזר אותה במגוון של אביזרים לקלנועית אשר מתאימים  במיוחד לקלנועית מסוג זה. קלנועית שכזאת בדרך כלל הגלגלים שלה רחבים  ובכך הרגשת הנסיעה חלקה יותר ורובם יכולות לספק מענה גם לנסיעות קשות יותר ועליה במישורים בזכות מערכות הנעה המתאימות לכך. מי שמעוניין לרכוש קלנועית גדולה יכול היום כבר לבדוק דרך מנועי החיפוש באינטרנט את הגודל, הפרטים הטכניים, קלנועית סגורה או פתוחה ועוד. עוד יתרון של קלנועיות גדולות,  בהרבה מהם ניתן להניח מטען בצד.

רוצים להיות בטוחים?
להדגמה חינם בביתכם

חייגו: 1-700-55-77-44

קלנועית גדולה לאוכלוסיה גדולה מהחיים

קלנועית גדולה יכולה להיות בחירה נפלאה בעבור אלו שמחפשים ישיבה נוחה יותר ומתאימה גם לכבדי משקל. אוכלוסיה רבה מהגיל ה3 אשר מתקשה בהליכה ולעתים אפילו הליכה שהיא מאוד קצרה יכולה להיות בעבורם משא קשה בוחרת לרכוש קלנועית ובכך להקל עליהם ולהעניק להם את האופציה להמשיך כמה שאפשר בחיים רגילים וגם  להתנהל טוב יותר כמו לצאת לדרך עם קלנועית בעבור: סידורים, פגישות, טיולים, קופ"ח ועוד. ישנם מחירים שונים עבור קלנועית גדולה זה מאוד תלוי איזה  דגם בוחרים. כלי עזר נפלא כמו קלנועית יכול לבצע שיפור מהותי באורך החיים ולספק למבוגרים ולקשישים כמה שיותר שקט נפשי מבחינת הוצאות שהם לא מבוטלות כמו בכלי רכב רגיל שם בדרך כלל ההוצאות אינן מבוטלות כגון: הוצאות על דלק, ביטוחים שונים, תיקון במוסך ועוד, בלי שום קשר נסיעה  על קלנועית היא מאוד ידידותית ופשוטה היא מסייעת להרבה מבוגרים לבחור בה כדי להיות מרוכזים יותר. לא כל קלנועית גדולה מתאימה ל2 לכן אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית לזוג תצטרכו מראש להסביר שאתם מעוניינים ברכישת קלנועית לזוג.

עדיין מתלבטים?


למידע נוסף וייעוץ אישי

השאירו פרטים:

בחירת חברה שמוכרת קלנועיות גדולות ואיכותיות

מומלץ לא לוותר על חברה אשר  מעניקה שירות מצויין, אדיב, עם הבנת הצרכים של כל  לקוח ולקוח במיוחד בדור ה3. חשוב לבחור במקום שיכול להסביר לכם באופן מקיף כמה שיותר על כל קלנועית על יתרונותיה תבדקו האם היא באמת יכולה לשרת אתכם על פי המטרות שקבעתם מראש. כדאי לבדוק גם דרך הרשתות השונות  על מגוון החברות המשווקת ומוכרות קלנועיות וגם את החוות דעת מלקוחות שונים, את המענה שלהם בזמן פניה, האם הם מספקים הדרכה או הדגמה לגבי הקלנועיות. והאם הם מעניקים הסבר כתוב לגבי הנושא של איך להיזהר בדרכים. אל לכם להתבייש להתקשר ולשאול שאלות שהם חשובות. גם ניסיון ורזומה של חברה הוא דגש שניתן לשים עליו דגש. לא משנה באמת אם בחרתם לרכוש קלנועית גדולה או קלנועית מיני מתקפלת, כי הבחירה היא בסוף שלכם אבל מדובר עדיין על כלי רכב שאמור לשרת אתכם נאמנה לכמה שיותר זמן אז אם אתם מעט מתקשים בשיחה ארוכה או בדיבור תתנו למישהו קרוב שאתם סומכים עליו לסייע לכם מומלץ שהוא יסייע בשיחה וילווה אתכם בזמן הרכישה. העיקר שתהיה בריאות איתנה ותבחרו את הבחירה הכי נכונה.

טיפים ומידע נוסף