“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית זוגית

קלנועית זוגית היא קלנועית אשר יכולה לשאת עד 2 אנשים עם מושב מרווח ונוח. לפניכם, כל מה שחשוב שתדעו על הקלנועית הזוגית רגע לפני שאתם מחליטים לרכוש אחת כזאת.

יתרונות הקלנועית הזוגית

שלדת המושב של הקלנועית הזוגית יכולה להיות בנויה בצורה רחבה המתפרשת על שטח המושב ולעיתים ישנן גם שלדות מחולקות ל2 על פני המושב, תלוי בסוג הדגם שאתם בוחרים. ברוב המקרים לקלנועית זוגית יהיה מנוע חזק הרבה יותר מאשר הקלנועית יחיד, בין היתר מכיוון שידוע כי קלנועית גדולה יותר משמע סוללה גדולה יותר וזמן טעינה ארוך יותר. קלנועית זוגית היא בחירה נפלאה למי לזוגות שהינם בני הגיל השלישי ומתגוררים יחדיו. כמו כן, ניתן גם למצוא לזוג גם קלנועית סגורה לנוחות נסיעה מירבית בתנאי מזג אוויר מורכבים יותר.

למי מומלץ לרכוש קלנועית זוגית?

קלנועית זוגית מעולה בעבור זוג מבוגרים אשר אחד מהם לפחות מתקשה בניידות או בהליכה למרחק קצר. גם מבוגרים שלא גרים יחד וגרים יחסית קרוב האחד לשני ומעוניינים ליהנות יחדיו מנסיעה נעימה וחסכונית יכולים לאסוף אחד את השני על מנת להתנייד ולבצע דברים בסיסיים כמו: טיפולים שונים, סידורים, קניות וכדומה. קלנועית זוגית יכולה להתאים גם לזוג המתגורר בקיבוץ אשר מעוניין ליהנות מנסיעה חוויתית ומהנה ביחד. קלנועית זוגית משפרת את אורך החיים של רבים מהאוכלוסייה המבוגרת  והיא כלי עזר נפלא למי שיש נכות ומתקשה להגיע ממקום למקום. קלנועית חשמלית זוגית היא בין הקלנועיות המומלצות בגלל האופציה שניתן להטעין אותה ובכך לשמור את הכסף לדברים אחרים וטובים במקום  לבזבז אותו על דלק ברכב רגיל. 

רוצים להיות בטוחים?
להדגמה חינם בביתכם

חייגו: 1-700-55-77-44

קלנועית נוחה ואמינה 

אם קיבלתם החלטה לרכוש קלנועית זוגית אשר תטיב עמכם מומלץ מאוד לבדוק את הנוחות שלה, את המערכות שלה, את המנגנונים השונים, האם היא מתאימה גם לעליות חדות במסלולים שונים ומורכבים בדרך. במידה ויש לכם קרובים, חברים או משפחה אשר גרים באזורים יותר מרוחקים ניתן למצוא קלנועית זוגית שמגיעה לטווח נסיעה בהרבה יותר רחוק כמו עד 40 קמ"ש ובכך להימנע מתקלה שאתם נתקעים בדרך מכיוון שלא הספקתם להגיע ליעד. מומלץ לבדוק טוב לפני הרכישה את אמינות החברה, איכות הקלנועית ואביזרי עזר שיוכלו לסייע לכם בזמן נסיעה. בולמי זעזועים הם בין הפרמטרים החשובים שיהיו בקלנועיות זוגיות אז תחפשו לכם קלנועים עם בולם זעזועים. ניתן למצוא קלנועית שיש לה אחריות מעל שנה ובכך אתם מקבלים ראש שקט לטווח שנים רחב יותר ובלי לחץ שאם יקרה משהו מסויים תצטרכו לשלם גם כסף לתיקונים כמובן שלכל חברה יש את תנאי השירות שלה בביטוח וסייגים שונים תבדקו את הנושא הזה מראש. במידה ואתם סובלים מלקות מסויימת בהליכה מומלץ לרכוש קלנועית לנכים שתתאים יותר לצרכים המיוחדים שלכם ותתן שימוש מעבר לנסיעה ארוכה ממש כמו כסא גלגלים.

עדיין מתלבטים?


למידע נוסף וייעוץ אישי

השאירו פרטים:

קלנועית זוגית לכל מלווה

קלנועית זוגית היא קלנועית שלא מתאימה בהכרח אך ורק לבת הזוג אלא לכל מי שגר עם מלווה ומטפל מי שמעוניין לנסוע יחד עם החברה או כל בן משפחה אחר שהוא בוחר. קלנועית זוגית מאפשרת לך ליהנות מדרך נעימה כמעט עם כל מי שקרוב אליך אשר יכול לנסוע בקלנועית. אין ספק שכדי לשמור על מצב רוח טוב יותר זה נעים מידי פעם להיות עם מי שקרוב לך וליהנות  ממסע נחמד בדרך ולהרגיש פעמים יותר תמיכה שיש  מי שמלווה אותך. בדרך כלל העלות של קלנועית זוגית היא יותר גבוהה מאשר קלנועית יחיד למרות שהכל תלוי בסוג ה דגם ומה מגיע עם הקלנועית.

כלי עזר מעולה לגיל השלישי

זה מוכח שלמי שיש בעיית ניידות או לקות בהליכה ויש לו כלי עזר כמו קלנועית יכול ברוב המקרים ליהנות  יותר מהיכולת לצאת מהבית ולשפר את איכות חייו ולהמשיך לעשות יותר דברים שהוא אוהב. ניתן לבחור מתוך שלל רחב של קלנועיות זוגיות לפי התאמה כמה שיותר קרובה לצרכים האישיים שלך. ישנם הרבה מקומות שמוכרים אביזרים לקלנועית שיכולים להעניק את מיטב הפתרונות בעבור פרמטרים רבים כגון: אחסון, הגנה אישית מפני מזג אוויר, שמירה על הקלנועית מפני גשם וכדומה.  קלנועית זוגית יכולה להקל על חייכם בהרבה פרמטרים ולגרום לתחושת עצמאות יותר גבוהה.  ישנה אופציה גם על מנת לחסוך בעלות לרכוש קלנועית יד שניה למרות שגם קלנועית זוגית מיד ראשונה זולה ברוב המקרים מאשר לרכוש רכב חדש.

טיפים ומידע נוסף