“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית חשמלית

קלנועית חשמלית היא בין הקלנועיות המבוקשות ביותר בדור השלישי. בקלנועיות המעולות הללו ניתן למצוא פרמטרים שונים ומנגנונים מצויינים לתחושת נסיעה כמו של רכב, למשל: צופר, פנס, אפשרות לכוון מראש את מהירות הנסיעה. כמו כן, ישנן גם קלנועיות שניתן לכוון את המושב שלהן להרגשת נוחות מקסימלית.

נפלא לדעת שאפשר לנסוע על כלי רכב שהוא נטען ולא צריך לבזבז הרבה כסף על דלק ועל תיקוני רכב במוסכים מעת לעת ועוד. קלנועית חשמלית היא בהחלט התקדמות נפלאה בדור האחרון עבור המון בוגרים המעוניינים לרכוש קלנועיות חשמליות ממגוון סוגים כמו קלנועית קומפקטית, קלנועית מתקפלת, קלנועית גדולה, קלנועית איכותית ועוד.

דרך ארוכה עם קלנועית חשמלית מעולה

הרבה פעמים ניתן להיתקל במצבים שונים ודינאמיים שהרבה מבני משפחה מקרבה ראשונה עוברים לעיר אחרת שהיא קצת יותר מרוחקת ממגוון סיבות: נישואין, קריירה, לימודים, החלפת מקום מסיבות אישיות ועוד. כשיש חיבור וכימיה מעולה עם המשפחה לא תמיד הריחוק קל אבל שיש קלנועית חשמלית שהיא ניתנת לנסיעה נוחה ובטוחה וגם משופרת מבחינה טכנולוגית וגם ניתן לנסוע איתה עד 40 קמ"ש זה משנה את כל כללי המשחק ואת הנוחות להגיע אליהם או לכל מקום אחר בטווח זה אשר יכול לשרת אתכם במגוון אפיקים . קלנועית חשמלית  להגיע לזמן טעינה ארוך כמו  14 שעות ויש גם כאלו שרק 6 שעות יספיקו בגלל גודל הסוללה ומרחק נסיעה קצר יותר כמו עד 20 קמ"ש. מי שיש לו בעיית תקציב יכול לרכוש קלנועית יד שניה ממגוון סוגים למרות שידוע כי גם קלנועית חשמלית חדשה היא עדיין זולה מאוד באופן משמעותי ביחס לרכב מתקדם או חדש בשוק.

רוצים להיות בטוחים?
להדגמה חינם בביתכם

חייגו: 1-700-55-77-44

הקלנועיות החשמליות הנמכרות ביותר

לנסוע בראש שקט ורגוע 

אם חשוב לכם לנסוע עם קלנועית חשמלית בלי לחשוש מכלי הרכב הזה ומה יכול לצוץ או לקרות בדרך בגלל הפעלה לא נכונה, ניתן לקבל מהרבה חברות גדולות שמוכרות קלנועית חשמלית הסבר לאחר הרכישה או בזמן הקניה לגבי הפרטים הטכניים של המוצר ובנוסף: מה מומלץ לעשות, איך לשמר את הקלנועית כך שהיא תוכל להעניק לכם פתרון ניידות לאורך שנים, ממה כדאי להימנע בעת הנסיעה בקלנועית, מידע על זהירות בדרכים וכדומה. למעשה ניתן גם למצוא קלנועיות חשמליות קלות לתפעול וללא מורכבות. בעלי בעיית ניידות, ליקוי מהותי של יציבה, בעיות שיווי משקל ונכות מסוגים שונים יכולים גם למצוא ברשת קלנועית לנכים המיועדת לפתרון יותר מדויק לנסיעה עקב בעיות פיזיות שונות.

עדיין מתלבטים?


למידע נוסף וייעוץ אישי

השאירו פרטים:

לבחור קלנועית חשמלית שמותאמת בעבורך 

לכל אחד מאיתנו יש את השאיפות שלו, הרצונות שלו, התחביבים שלו והדברים שגורמים לו להרגיש איתם יותר בנוח בגלל הבחירות האישיות שלו. כמעט כל אדם יכול להבחין בעצמו מה יכול להתאים עבורו, בייחוד כשמדובר על קלנועית חשמלית וזאת משום שיש מגוון רחב של קלנועיות כמו קלנועיות גדולות ומרווחות יותר, קלנועיות סגורות, קלנועיות מיני ועוד. ניתן לבחור קלנועית חשמלית שתספק עד כמה שיותר את הצרכים שלכם בעת הנסיעה בשטח, פתרונות אחסון וכדומה. בלי קשר לבחירה האישית מומלץ גם להתייעץ עם מביני עניין מהתחום בעודכם מתכוונים לרכוש קלנועית חשמלית וזאת על מנת שיסבירו לכם על הדגמים השונים, ישאלו אתכם את השאלות הנכונות ובכך ברוב המקרים דרך תקשורת עמם בהחלט תוכלו להבין האם זה יכול לשרת אתכם. לפעמים ניתן גם לגלות דברים חדשים או אופציות של קלנועיות שונות שלא הכרתם ויכולים בהחלט לסייע לכם יותר מהרגיל דרך שיחה עם המוכרים השונים.

הדגמה עד בית הלקוח

ישנן חברות מצויינות לשיוק וייצור קלנועיות שמבינות את הקושי של בני הגיל השלישי להגיע עד למקום עצמו ומעניקות שירות מיוחד של הדגמה חינם עד הבית עבור קלנועית חשמלית מסוימת שהתעניינת בה מראש. כיף לדעת שיש שירות כזה בחברה מסוימת, שירות זה מעניק נוחות מירבית ומונע טרטור ממקום למקום רק על מנת לקבל הדגמה לגבי קלנועית מסוימת שהתעניינת בה דרך הרשת. ניתן למצוא גם דרך חברות ספציפיות אביזרים לקלנועית שיכולים לספק לך מענה למגוון דברים נוספים כמו: גגונים, ערסלים, כיסוי מיוחד לקלנועית סגורה והגנה מפני גשם ועוד.

טיפים ומידע נוסף