“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית לנכים

קלנועית לנכים הינה קלנועית המופעלת באמצעות מנגנון חשמלי ומותאמת לצרכים מיוחדים עבור בני הגיל השלישי או בעלי לקויות שונות. קלנועית זו בטיחותית ומשפרת את איכות החיים.

כלי עזר מסייע

קלנועית לנכים היא כלי רכב המשמש ככלי להתניידות עבור בעלי לקות מסוימת או נכות או בעלי קשיים בניידות, הנגרמים ממגוון סיבות: נכות מלידה, פגיעה מתאונה, מצבים בריאותיים קשים, קשישים, מבוגרים שהרבה פעמים עקב הגיל היציבות נפגעת וכיוצ"ב. כמו כן, הנוחות בקלנועית לנכים ניכרת מאוד והכלי מותאם לצרכים השונים של בעלי לקות או נכות מסוימת. היכולת לנוע ולהגיע למקומות רחוקים יותר יחד עם הקלנועית מסייעת באופן משמעותי לנכים ומעניקה להם הרבה פעמים את היכולת להרגיש טוב יותר עם היכולת להיות נגישים ולגשת למקומות שונים בזכות הקלנועית ולבצע את הדברים החשובים בעבורם כגון: שופינג, בילוי ופנאי, נסיעה למרפאה, לבקר חברים ומשפחה וכיוצ"ב. קלנועית תורמת באופן מובהק לרוב המתניידים את היכולת לא להיות תלותיים במישהו אחר ולבצע גם הרבה דברים לבד. ניתן לרכוש בנוסף אביזרים לקלנועית אשר מתאימים לפי צרכים מסוימים שלכם וכך אתם מגדילים את היכולת ליהנות מקלנועית מצויינת שמקלה עליכם ומועילה במספר פרמטרים נוספים. 

רוצים להיות בטוחים?
להדגמה חינם בביתכם

חייגו: 1-700-55-77-44

הקלנועיות לנכים הנמכרות ביותר

קלנועית לנכים המותאמת לצרכים ספציפיים

ישנן חברות שניתן למצוא דרכן קלנועית לנכים המותאמת בדיוק לפי הצרכים האישיים שלכם ועם פטנטים מעולים המועילים בנסיעה ותורמים לנוחות מירבית. ניתן להשיג קלנועית לנכים לכבדי משקל, קלנועית לשניים עבור שני נוסעים או עבור מי שזקוק שמלווה יוכל לסייע לו בעת הנסיעה. קלנועית זו מתאימה גם למתחמים סגורים, כמו: קניון, מוזיאונים, תיאטרון ועוד.

כלי עזר בטיחותי יותר

ניתן לפגוש במספר מקרים של מי שטיפל באדם סיעודי בזכות ציוד עזר מסויים אך נוצרה טרגדיה והאדם הנכה נפל או נפגע והפך להיות במצב סיעודי אשר לא מצליח לעשות חלק מהפעולות הבאות מעבר לפגיעה הקודמת שלו כנכה  כגון: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, אי שליטה על הסוגרים. כאשר יש פגיעה קשה באגן  מנפילה במיוחד בגיל המבוגר או למי שיש לקות בניידות המצב יכול להידרדר ואפילו להגיע למצב של סיעוד. חשוב מאוד להיעזר בכלים בטיחותיים יותר כמו קלנועית אשר יכולים למנוע  ברמה טובה יותר בעיות כאלה ואחרות. חשוב כמובן תמיד להיות זהיר כמה שאפשר.  למי שמתקשה לרכוש קלנועית לנכים חדשה יכול למצוא גם קלנועית יד שניה וחשוב לזכור שזה עדיין מעולה כי זה חיסכון טוב יחסית לכלי תחבורה פרטיים אחרים. 

האם זה משפר את איכות החיים?

קלנועית לנכים באופן חד משמעי יכולה להעניק שיפור באיכות החיים. האדם הנכה לא פעם נתקל בקושי לבצע פעולות יומיומיות בסיסיות כמו :ללכת במרחק הליכה קצר, ללכת לקופת החולים או לכל טיפול אחר אשר יכול לסייע לו ועוד. החוסר אונים הזה בהרבה פעמים מייגע ומתיש ולעתים הנכה אם אין לו דרך להגיע מוותר מראש על הדברים החשובים בשבילו  עקב הקושי הגופני.  קלנועית לנכים  היא כלי עזר נפלא ותומך אשר מעניק רוגע לרוב הנכים המשתמשים בה כדי ללכת ולבצע את מה שכמעט כל אדם ללא לקות עושה. קלנועית חשמלית לנכים מעניקה את הסיוע הנפלא והתומך  להגיע ממקום למקום.היתרון הנוסף והיעיל במיוחד בקלנועית חשמלית לנכים הוא היכולת להטעין אותה מספר שעות מבלי להיתקל במצב שפתאום הרכב נתקע בגלל שאין דלק ואז הקושי הופך להיות גדול יותר. בנוסף הוצאות על דלק הם הוצאות יקרות אל מול טעינה בחשמל. 

עדיין מתלבטים?


למידע נוסף וייעוץ אישי

השאירו פרטים:

המלצות היכן כדאי לרכוש קלנועית לנכים

מומלץ לרכוש קלנועית לנכים בחברה המייצרת ומשווקת קלנועיות ושיש לה שם טוב, כפי שאומרים "טוב שם טוב משמן טוב". חברה שמבינה בצורה פנומנלית במערכות של הקלנועית, שיש לה ידע מקיף עבור קלנועית לנכים, שהיא משופשפת יותר בגלל רכישות מהעבר של קלנועיות ממגוון הסוגים. חברה שמטפחת את עצמה בזכות שירות מצויין, הסבר מקיף על הקלנועית ומבצעת הדגמה. גם סבלנות היא שם המשחק, תשאלו את כל השאלות החשובות לכם  על מנת לקבל את ההחלטה הטובה  והיעילה ביותר עבורכם. תחפשו ותבקשו מהמשפחה או מחברים לבדוק על ביקורות על החברה, איכות המוצרים, וותק שלה ועוד. אל תשכחו שהמחיר הוא לא הדבר היחיד שחשוב בעודכם בוחרים קלנועית לנכים אלא מה היא בסופו של יום מעניקה לכם, עד כמה הרמה של הקלנועית טובה ואיך היא יכולה לשרת את הצרכים שלכם הכי טוב שאפשר. תבדקו כמה זמן יש אחריות על הקלנועית ועל מה האחריות מכסה.

טיפים ומידע נוסף