“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

קלנועית סגורה

פשוט נפלא לדעת שיש קלנועיות סגורות שהן יפיפיות, משוכללות ומוגנות יותר המעניקות תחושת ביטחון גבוהה - אבל אל תשכחו, זה לא אומר שאתם לא צריכים להיזהר בדרכים. קלנועית סגורה בויזואליות שלה נראית ממש כמו רכב קטן והיא יכולה לשרת את בני הגיל השלישי בנסיעה ליעדים ספציפיים על פי הק"מ שניתן לנסוע בה לאחר הטענת סוללת הקלנועית במלואה (משתנה מקלנועית לקלנועית). ניתן לבדוק לגבי מרחק הנסיעה מול חברות המוכרות קלנועיות סגורות.

הקלנועית הסגורה נראית הרבה פעמים ממש כמו רכב מיני רגיל. היתרונות ברכישת קלנועית סגורה הם שהמחיר מאוד משתלם ביחס לרכב, חיסכון בזמן ההפעלה ובזמן חיפוש החניה, חיסכון בהוצאות על דלק וחיסכון בהוצאות לא צפויות מעת לעת במוסך. למעשה אתם מקבלים פתרון נפלא וייחודי לניידות מבלי להיכנס להוצאות גבוהות מידי. חשוב מאוד לזכור, מעבר לבדיקת המחיר של הקלנועית הסגורה, יש גם לבדוק מראש גם עד כמה היא אמינה בנסיעה, מהי רמת איכות הקלנועית, מערכת ההיגוי, נוחות הישיבה, האם יש אביזרים לקלנועית שיתאימו לצרכים האישיים שלכם  וכיוצ"ב.

להיות מוגן יותר בתנאי מזג אוויר קשים

אם גם אתם חשבתם לעשות שינוי באורח החיים שלכם בגלל גילכם או בעיית תפקוד כלשהי, כדי להצליח להתנייד ממקום למקום באופן טוב יותר, הבחירה בקלנועית סגורה היא בחירה מעולה! במיוחד עבור מי שרוצה ליהנות מהדרך בלי להיתקל בנסיעה בתנאי מזג אוויר קיצוניים כמו מבול או שמש יוקדת. אז אם אתם מעוניינים לשמור על עצמכם טוב יותר ולנסוע בקלנועית שלכם מבלי להיתקל במצב לא נעים של טמפרטורות גבוהות או נמוכות מידי, אין ספק כי קלנועית סגורה יכולה להעניק לכם את היתרונות הללו אל מול הקלנועיות שאינן סגורות. תוכלו למצוא מגוון רחב של קלנועיות סגורות המיועדות עבור יחידים או זוגות. קלנועית סגורה היא לא רק קלנועית המוגנת באמצעות גגון בלבד, אלא היא גם סגורה מכל צדדיה בדיוק כמו ברכב. כמו כן, ניתן למצוא דרך האינטרנט גם קלנועית יד שניה למי שמחפש קלנועית סגורה בתקציב נמוך יותר שאינו מתאים לרכישת דגם חדש.

רוצים להיות בטוחים?
להדגמה חינם בביתכם

חייגו: 1-700-55-77-44

קלנועית סגורה מותאמת לרוב גם לכבדי משקל 

קלנועית סגורה בדרך כלל מתאימה גם למשקלים כבדים - עוד יתרון מעולה לעומת הקלנועיות השונות. היכולת של קלנועית לשאת משא כבד מעניקה ראש שקט יותר למי שסובל מעודף משקל יחסי, בגלל סיבות שונות כאלה ואחרות. אנו ממליצים לכם לבדוק מראש עם החברה המייצרת או המשווקת לגבי המשקל שהקלנועית יכולה לשאת על מנת להימנע מאי הבנות או לרכוש קלנועית שלא תהיה נוחה ובטוחה עבור בני אדם שהינם בעלי משקל עודף. בנוסף, ניתן למצוא גם קלנועית יחיד שהיא סגורה.

חווית נסיעה כמו של רכב מדגם זעיר

ניתן לחוש תחושה קלילה יותר וטובה יותר בנסיעה חוויתית על קלנועית סגורה ובגלל האופציות הרבות של נסיעה איכותית יותר, מכניקה משובחת יותר, דגמים מרהיבים, ייצור יותר מורכב וכדומה הקלנועיות הסגורות לעתים יכולות לעלות ממש כמו רכב מסוג מסוים נכון לא מדובר על מחיר כמו קלנועית רגילה ולעתים אפשר למצוא גם קלנועית שעולה 27.000 ש"ח יחד עם זאת בגלל שלא צריך בעבורה רישיון נהיגה ובגלל שהיא נעה על ידי הטענת סוללה ולא על ידי מילוי מיכל דלק אוכלוסיה רבה מהדור השלישית אשר יכולה לעמוד בתשלום כזה מעדיפה להשקיע על קלנועית סגורה בגלל כל יתרונותיה ובגלל התחושה שזה ממש כמו רכב רגיל. קלנועית גדולה וסגורה יכולה לגרום לכם לנסוע עם חיוך רחב בדרכים, ואולי גם בנוסף  לקטוף מחמאות מחבריכם או המכרים שלכם.

עדיין מתלבטים?


למידע נוסף וייעוץ אישי

השאירו פרטים:

קלנועית סגורה מחברה אמינה

שיקול דעת, רכישה נבונה, אמינות חברה, מקצועיות וליווי אישי הם מאוד חשובים לפני שאתם מבצעים רכישה של הרבה דברים אך במיוחד רכישה של  קלנועית סגורה. תזכרו שעדיין מדובר מסוג של כלי רכב והנושא של איכות מוצר ושירות הוא מאוד חשוב. תבדקו על החברה ממנה אתם מעוניינים לרכוש קלנועית סגורה: מה ההבנה שלהם בתחום, האם יש להם לקוחות מרוצים, זמן של ביטוח לקלנועית, שירות של החברה, האם יש להם הדרכות על הקלנועית באופן אישי וכדומה. אז אם כבר בחרתם לבצע רכישה תהיו זהירים בדרך, ערניים ותשמרו על ריכוז וחיוך.

טיפים ומידע נוסף