“המרצדס” של הקלנועיות! • להדגמה חינם בביתכם, ללא התחייבות - חייגו: 1-700-55-77-44

"המרצדס" של הקלנועיות!

האטרקטיביות של קלנועיות

קלנועית כבר מזמן אינה כלי רכב המשרת קשישים בלבד, אמנם קלנועית נוצרה על מנת להעניק מענה לאוכלוסייה המתקשה בתנועה, אך עם השנים היתרונות של כלי הרכב הקטן קסמו לשאר האוכלוסייה, מה שגרם לעלייה בביקוש.

 

קלנועית מחירים:

היתרון המשמעותי ביותר של קלנועיות הוא מחירן האטרקטיבי המחירים נעים בין 7000-25000 ₪ תלוי בדגם ובתוספות, ואילו קולנועיות יד שנייה יכולות להיות זולות יותר. מעבר לכך בגלל שמדובר בכלי רכב ממונע יש גם חיסכון של הוצאות הדלק וגם טיפולי האחזקה זולים יותר. אין צורך ברישיון, או בטסט אחת לשנה שגם הפרמטרים הנ"ל עוזרים לחיסכון כלכלי לטווח ארוך.

 

קלנועית נוחות:

עוד יתרון משמעותי הוא העיצוב המיוחד של הקלנועיות. כפי שציינו הקלנועיות הומצאו על מנת לתת מענה לאוכלוסייה המתקשה בהליכה כגון: קשישים ובעלי מוגבלויות פיזיות. לכן העיצוב הינו בהתאמה קל לתפעול ובעל נוחות מקסימלית לנוסעים.

 

ניוד בכל מקום:

הקולנועית הינה קטנה במיוחד בממדיה, מה שמעניק את האפשרות לנוע גם בתוך מבנים בקלות ואף להיכנס למעליות. חשוב לציין שהקלנועית למעשה מחליפה את כיסא הגלגלים עבור אנשים מסוימים ולכן חשוב שניתן יהיה להיכנס עימה לתוך מבנים ציבוריים ומסחריים כאחד.

 

בטיחות מעל הכל:

בניגוד לשאר כלי הרכב הממונעים קרי: אופניים חשמליות, כיסא גלגלים חשמלי, קורקינט חשמלי וכדומה. הקלנועית ייחודית ברמת בטיחות גבוהה במיוחד. מעבר לכך שהיא יכולה להכיל עד 2 אנשים. בקלנועיות ניתן למצוא גלגלים עם בולמי זעזועים, גגונים נגד שמש או גשם, מנגנונים מיוחדים העוצרים את הקלנועית במצבים של איבוד שליטה וניתן להוסיף גם מושבים אורטופדיים מתכוונים. כל אלו ועוד מעניקים יכולת תמרון גבוהה במיוחד המתאימה לשימוש בתוך מבנים ומחוצה להם.

כל אלו ועוד גרמו לעלייה בביקוש של הקלנועיות גם בקרב צעירים יחסית הגרים בתוך ערים עם בעיות חנייה, כגון: תל אביב, ראשון לציון, חיפה ירושלים ועוד. בזכות הקלנועית ניתן להתנייד בבטחה ממקום למקום וכל זאת בעלות מינימלית וכך ניתן גם לוותר על תחבורה ציבורית בתוך העיר.

לעוד מידע אודות קלנועיות בקרו בדף המאמרים שלנו.